ГДЗ: як, кому і чому Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2013 14:21 · Розділ: Освіта

Останнім часом дедалі більшу популярність серед літератури книжкових магазинів та Інтернет-ресурсів завойовують готові домашні завдання. Поширення та поява цих видань викликає неоднозначну реакцію та гарячі суперечки, однак і противники, і захисники цього виду навчальної літератури кидають вельми обґрунтовані аргументи, в результаті чого суперечка так і залишається на місці. Серед незадоволених – найбільше вчителів та викладачів, тоді як багато батьків і тим більше самих учнів вельми вітають вихід книг з готовими рішеннями домашніх завдань. Спробуємо розібратися, як і кому потрібні відповіді та готові рішення задач.

- Учні. Саме вони є тією основною категорією, на яку й орієнтовані ці підручники. В першу чергу мова йде про ледачих учнів, яким неохота самостійно вирішувати домашні завдання. Проте іноді така лінь цілком виправдана: для прикладу, навіщо старшокласнику, який планує вступати на факультет журналістики, вирішувати досить складні задачі з хімії, якщо потім вони йому аж ніяк не знадобляться? Краще вільний час витратити на досконале вивчення профільних предметів. Крім того, готові відповіді допомагають учням наздогнати та самостійно вивчити пропущений матеріал у випадку хвороби чи тривалих пропусків занять по інших причинах.

- Студенти. Як не дивно, студенти, як і учні, полюбляють все готове – ГДЗ й у них користуються високою популярністю Щоправда, здебільшого з метою самоосвіти, адже відомо, що рівень освіти, здобутої в університеті, залежить в першу чергу від самого студента. Тим більше, що сьогодні можна знайти відповіді навіть на найскладніші завдання, і навіть тарг решебник 1988.

- Вчителі. Як би вони не протестували проти готових домашніх завдань, ті суттєво економлять їм час при перевірці контрольних та зошитів.

- Батьки. Далеко не всі батьки в роки свого шкільного навчання хапали зірки з неба: є екземпляри, які воліють не показувати свій табель дітям. Проте авторитет в очах дітей втрачати ой як не хочеться, отож і доводиться користуватися відповідями для перевірки успішності своїх чад. Та й навіть ті батьки, в яких з навчанням проблем не було, з часом забувають предмети, які вивчали в школі, отож і доводиться вчити все заново, щоб мати можливість пояснити незрозумілий матеріал своїм дітям. І підручники з готовими відповідями дозволяють зробити це легко та ефективно, з мінімальними затратами часу та нервів.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.