Щоб подорож до Італії була приємною Автор: prosko17 · Опубліковано: 28.08.2013 14:24 · Розділ: Цікаві факти

Ця дивовижна країна на Середземному морі не може нікого залишити байдужим. Такому успіху, мабуть, сприяє ще й сама форма країни, адже всі знають, що Італія своїм зовнішнім виглядом нагадує чобіток. Тому навіть останній двієчник без проблем знайде її на географічній мапі світу чи на глобусі. Особливо актуальною вона стала для українських жінок, які в силу тих чи інших причин (як правило, потреба заробити на освіту дитині), подалися в чужі краї. Тепер те саме чадо дивиться і згадує про Італію вже з певним сумом.

І все ж, Італія – країна туристична. Тільки за кількістю історичних, культурних, мистецьких пам’яток на один квадратний метр вона перевершує будь-яку іншу країну. 60 відсотків світових шедеврів перебуває саме тут.

А що вже казати про саму італійську мову, яка за своєю милозвучністю і співучістю визнана найкращою в світі. Тому не дивуйтеся, що італійці її дуже шанують і не попустять вам нехтування нею. Замовлена англійською мовою кава в барі обійдеться вам вдвічі дорожче. Курсы итальянского перед поїздкою в Італію стануть вам в нагоді, якщо ви збираєтеся відвідати цю неповторну країну. Ви не просто оволодієте мовою цієї сонячної країни, ви відчуєте колорит «Божої комедії» Данте, адже сааме флорентійський діалект, після написання ним подорожі до пекла, чистилища і раю, став основою цієї мови. Але офіційної італійської не розуміє приблизно п'ята частина населення.

Зверніть увагу також і на таку традицію, що коли палять цигарку три чоловіки, наймолодший з них повинен погасити її першим. Здійснивши будь-яку покупку, не забудьте взяти чек. Те, що для нас проста формальність, може стати причиною непорозумінь і збитків, адже навіть за будь-яку випічку, не підтверджену чеком, вас може оштрафувати фінполіція.

Знання італійської, попри те, що ця країна туристична, будуть більш, ніж доречні. Тому курсы итальянского допоможуть вам ознайомитися зі звичаями темпераментних мешканців півдня поближче, і зробить ваше перебування в цій країні не тільки комфортним, але й обійдеться набагато дешевше. Зокрема, не забудьте, що вночі перебувати на пляжі заборонено, а штраф становить до тисячі євро. Не можна брати з собою і морську воду. Поза межами звичних туристичних місць треба одягатися дуже скромно: італійці не сприймають коротких спідниць у жіночої половини, а шортів – у чоловіків.

А так, Італія доволі гостинна земля, тож ви будете сповнені емоцій, відвідавши її.

Джерело: http://travel.tochka.net/6709-50-interesnykh-faktov-ob-italii/

Інші новини розділу