Трідінг - депіляція за допомогою нитки Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2013 13:48 · Розділ: Краса і здоров'я

Проблема небажаного волосся на тілі сьогодні турбує, напевне, кожну жінку. Представниці прекрасної статі, бажаючи зробити шкіру гладенькою та бездоганною, вдаються до різних методів епіляції, часом зовсім уже незвичних.

Найчастіше волосся видаляють епілятором або бритвою (в домашніх умовах), тоді як косметологічні центри пропонують радикальніші методи видалення волосся – фотоепіляцію чи лазерну епіляцію. Волосся видаляють за допомогою різних кремів, цукру та воску - курсы депиляции воском поможуть кожній жінці стати професіоналом у цій справі. Словом, методів епіляції існує чимало, проте вони, звісна річ, не універсальні, отож іноді доводиться дуже довго вибирати те, що вам по-справжньому підійде. Особливо це стосується волосся на обличчі – чутливість шкіри значно звужує спектр допустимих методів епіляції.

Одним із найсучасніших та найпопулярніших методів видалення волосся на сьогоднішній день є так званий трідінг. Він дозволяє не лише позбутися зайвого й небажаного волосся без загрози для шкіри, але й зробити це з мінімальними затратами, а точніше, з їх повною відсутністю. Трідінг передбачає видалення волосся за допомогою звичайної нитки.

Та перед тим, як кинутися до дзеркала з нитками в руках, ознайомтеся з низкою правил проведення трідінгу:

- спершу підготуйте шкіру, протерши її попередньо тоніком з вмістом спирту. Далі на оброблюване місце покладіть гарячий компрес – розпарена шкіра набагато краще «відпускатиме» волоски. Після компресу шкіру витріть і припудріть.

- далі приготуйте нитку. Починайте з короткої нитки – набивши руку. ви зможете перейти н довшу, що пришвидшить процес епіляції. Візьміть нитку і зв’яжіть її на пальцях. Отримане кільце натягніть на пальці – всі, крім великого. Посередині нитки петлю необхідно перекрутити, мінімум п’ять разів – так, щоб утворилася вісімка. В кільця вісімки просуньте великий і вказівний пальці обох рук, і трохи розтягніть в боки всю конструкцію. Одне кільце має бути більшим.

- прикладіть нитку до шкіри так, щоб місце перекручення петлі знаходилося під волосками. Тоді різко розсуньте пальці тієї руки, яка тримає менше кільце. В результаті більше кільце зменшиться, менше збільшиться, а волоски висмикнуться. Робити процедуру краще проти росту волосся.

Якщо вас зацікавив трідінг, перегляньте на відео, як правильно його проводити.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.