Приватна школа: «за» і «проти» Автор: prosko17 · Опубліковано: 27.08.2013 17:39 · Розділ: Освіта

Загальна освіта у нас давно вже перестала бути безкоштовною. Про це знає кожен з батьків, хто має в сім'ї свого школяра.

Хочеш чи ні, а доводиться платити за ремонти в класі, нові штори, фарбу, не кажучи вже про підручники та інші аксесуари, котрі в будь-якому разі просто необхідні. Тому приватні школи, де всі розцінки чітко прописані на папері, можуть стати в багатьох випадках альтернативою державній системі освіти. Принаймні, якщо платити, то хоча би знати за що.

З іншого боку, нема гарантії, що приватна школа в гонитві за грошима буде приділяти вашому чаду саме ту увагу, на яку ви розраховуєте. Але якщо добре подумати, то приватні школи існували завжди. Навпаки, державна школа може рахуватися доволі молодою, бо налічує від сили якусь сотню років своєї історії. Тривалий час грамоті навчались лише хлопчики, бо для дівчаток вона була навіть не бажана.

Своїх «за» і «проти» в цьому питанні назбирається достатньо, тому дуже важливою стає таке поняття, як репутація школи. Частные школы Москвы намагаються дотримуватись високих стандартів в освіті. Зокрема, приватна школа «Русский Гарвард» може опікуватися вашою дитиною, починаючи з дошкільного віку. А потім, не покидаючи рідних стін, отримавши відповідну підготовку, ваша дитина зможе здобути як початкову освіту, так закінчити і середню і старшу школу. Що важливо, кожному школяреві тут приділять достатньо уваги, адже в класі (це також вигідно виділяє приватну школу від державної) не більше десяти осіб. Тим паче, що це школа-пансіон, а отже ваша дитина буде під постійним цілодобовим наглядом.

Такий підхід дозволяє дати більш глибокі знання саме з тих предметів, котрі вибрав сам школяр або його батьки, при цьому обов’язкові знання від цього не потерпають. Приватна школа просто мусить дати їх своїм учням, бо до цього її зобов’язує законодавство, а відповідні контрольні органи не дадуть його порушити. Зазвичай, приватні школи дають своїм учням можливість вивчити кілька іноземних мов, а також і інші предмети, які в звичайній школі просто не викладають, скажімо, психологію або основи журналістики. Крім того, для таких шкіл характерна потужна матеріальна база: класи з якісним ремонтом і меблями, гарне харчування, відповідно облаштовані комп’ютерні кабінети та спортивні майданчики.

Але навіть всі старання педагогів не зроблять з неука генія, а з бездарності – талановиту людину. Той, хто хоче здобувати належні знання, зможе це зробити і в звичайній школі.

Джерело: http://www.kp.ru/daily/25941.4/2887131/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.