Диво-жилетка із кондиціонером Автор: kseniya_www · Опубліковано: 24.08.2013 18:45 · Розділ: Нові технології

Нещодавно у Німецькому Технологічному інституті Карлсруе видатним вченим, професором Вільгельмом Шторком був зроблений винахід, який представляв собою доволі незвичний вид одягу – жилетку, в якій професор умудрився встановити систему кондиціонування.

У такій нововинайденій жилетці пересічна людина себе почуватиме доволі комфортно як у спеку, так і під час фізичного навантаження, коли у людини відбувається надмірне потовиділення. Також варто зазначити, що така диво-жилетка важить неймовірно мало – цей елемент одягу, що отримав назву KlimaJack, важить лише 200 грамів.

Доволі цікавим також являється той факт, що цей диво-винахід зовні дуже є схожим на бронежилет. Хоча, якщо урахувати той факт, що німецький професор розробляв цю жилетку сумісно із одним з військових підприємств, цей факт стає зовсім недивним.

Такий підвищений інтерес військових до кліматичної жилетки, якщо розібратися, зовсім не випадковий. Місцеві військовослужбовці дійшли висновку, що такого плану предмет одягу в армії буде доволі доречним, якщо його одягати під бронежилет. Даний одяг в армії буде вочевидь вигідним: цей винахід дозволить тілоохоронцям та поліцейським не потіти у спекотну пору року.

Згідно нещодавно отриманих даних, поки що немає точної дати виходу цього кондиціонованої диво-жилетки на масовий ринок продажу. Тому, думаю, варто завітати та придбати кондиционеры Оренбург. А тим часом професор університету Вільгельм Шторк розраховує на те, що його винахід знайде свій успішний ринок продажу в Японії. Адже саме у Японії одній з місцевих компаній вдалося реалізувати близько п’ятдесяти тисяч сорочок Kuchofuku, в які були вмонтовані вентилятори.

Неабияка популярність серед японських жителів кліматичного одягу доволі легко пояснюється. Уся справа в тому, що у 2011 році після трагічної аварії на АЕС «Фукусіма» на всій території Японії через нестачу електропостачання перестали функціонувати системи кондиціонування. А нововинайдені сорочки Kuchofuku у своїй конструкції містили вентилятори, у яких була здатність працювати в автономному режимі.

На мою думку, ново винахід німецького вченого, професора із Технологічного інституту, доволі швидко знайде свою нішу у сфері кліматичного кондиціонування, адже на сьогоднішній стане постало надзвичайним актуальне питання щодо збереження електричної енергії на планеті.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.