Найбільш незвичні домашні улюбленці Автор: lesya · Опубліковано: 23.08.2013 21:47 · Розділ: Природа

Напевне, у кожного з нас в дитинстві був якийсь домашній улюбленець. Кішки, собаки, папуги та хом’ячки – всі ці тварини настільки тісно увійшли в наше життя, що їх уже сприймаєш ну якщо й не повноправними членами суспільства, то, принаймні, близькими та вірними друзями кожного з нас. Однак є люди, які наважуються впустити в своє життя тварин, від одного погляду на яких стає моторошно.

Приміром, Анджеліна Гудвін вирішила приручити двох мурахоїдів. За словами жінки, її звірята дуже грайливі і лагідні, зовсім не перебирають харчами і поводяться вельми пристойно.

Є люди, які йдуть ще далі, намагаючись приручити левів та тигрів. Щоправда, в багатьох випадках такі історії закінчуються печально: 66-річний Норман Бувальд багато років свого життя поклав на боротьбу за право тримати вдома диких кішок. На превеликий жаль, тварина не оцінила подвигу цього сміливого чолов’яги, і коли він одного разу чистив клітку свого 300-кілограмового улюбленця, той загриз Нормана до смерті. Схоже, не любив чистоту і лев Ярослава Канна, який також накинувся на свого господаря під час прибирання.

Не менш трагічно закінчилася історія однієї жінки, яка тримала у себе кількох вовків. Вона завзято переконувала місцеві ЗМІ, які її вихованці лагідні та добрі. І так до тих пір, поки її пошматоване тіло не виявили у тій же клітці з «лагідними» вихованцями.

Що б ви відповіли у випадку, якби хтось запропонував вам тримати скунса? Напевне, заговорили б про огидний запах, необхідність купувати витрины для животных, і все таке інше. А ось Дебора Капріні дотримується зовсім іншої думки: вона переконує, що скунси – дуже охайні істоти. Всього в жінки їх більше 80, і лише на харчі своєму звіринцю жінка витрачає близько 700 доларів на місяць.

А в одній канадській сім’ї проживає бізон. Цей гігант з лагідним ім’ям Бейлі важить 725 кілограмів. За словами господарів, Бейлі - дуже миле створіння,ось лише справляє нужду де попало, та стіни в домі ламає на шляху до кухні.

Не залишилася позаду й одна африканська сім’я, взявши до себе бегемотику Джессіку, яка важить всього 2,5 тонни. Господарі розповідають, що вона своєю поведінкою дуже скидається на собаку: зустрічає господарів з роботи, спить на їхніх ліжках і все таке інше.

А в Кейсі Андерсона вдома живе ведмідь-грізлі Брутус. За словами господаря, вони з ведмедиком добряче потоваришували, і той навіть став свідком на весіллі у Кейсі.


Інші новини розділу