Кумедні історії з життя злочинців Автор: lesya · Опубліковано: 23.08.2013 20:55 · Розділ: Кримінал

Всі ми розуміємо, що кримінал – справа зовсім не смішна, та деякі випадки демонструють цілком протилежне. Деякі злочини через збіг обставин та й через особливий склад розуму самих злочинців можна повноправно назвати кумедними. І найцікавіше те, що стаються ці випадки не лише з американцями, законодавча система яких вже сама по собі спонукає до виникнення курйозних ситуацій.

Приміром, у Росії стався випадок, який розсмішив співробітників міліції, однак вельми засмутив одного злочинця. Коли останньому принесли на ознайомлення його справу, він, не читаючи, з’їв її. Та через кілька хвилин виявилося, що сталася помилка, і чоловікові просто-на-просто принесли не його справу.

Тепер, окрім свого власного послужного списку, злочинцеві «довісили» "Перешкоджання здійсненню правосуддя та проведенню попереднього розслідування".

А ось іще один випадок: наприкінці 80-х, коли в країні з’явилася купа пунктів прийому вторинної сировини та металобрухту, одного прекрасного дня до одного з цих пунктів, розташованого неподалік Архангельська, під’їхав старий поржавілий екскаватор.

З нього вискочило двоє чоловіків, добряче напідпитку. Обмінявши купу металобрухту на п’ять пляшок оковитої, вони, щасливі, вирушили продовжувати свій бенкет.

Проте через кілька днів в місцевому будуправлінні помітили пропажу, і чоловіків спіймали. Та, на превеликий подив правоохоронців, директор управління звернувся до них з благанням відпустити злочинців на свободу. Чоловік диву давався, як вони взагалі змогли завести цього древнього монстра, а такі техніки йому ой як потрібні.

Наступна історія оповідає про трьох хлопців, які, шукаючи пригод на свою п’яту точку та не задумуючись над тим, що їм може знадобитися лечение геморроя, вирішили… Втім, давайте по порядку.

Сталося це в травні 2009 року. Компанія росіян приїхала на відпочинок до Флориди. Простягнувшись на пляжі, хлопці довго реготали над «тупими» американськими законами. Одним із них була заборона займатися сексом з дикобразами. Вдосталь насміявшись, хлопці дійшли до вкрай оригінального рішення: їм спало на думку перевірити, що ж буде, якщо все-таки вступити в контакт з цими милими тваринками.

Тут все і почалося. Спіймавши дикобраза, хлопці приспустили штани і зробили кілька характерних жестів (самого контакту, звісно, не було, проте все, що відбувалося, хлопці знімали на відео).

Така непристойна поведінка образила дикобраза, і він кинувся в атаку. Чоловіча гордість секс-гігантів серйозно постраждала, і за лікування їм довелося викласти чималеньку суму.


Інші новини розділу