Безглузді правила американських офісів Автор: lesya · Опубліковано: 23.08.2013 09:26 · Розділ: Цікаві факти

Працювати в американських офісах – не таке вже й задоволення, як може видатися на перший погляд. Якщо не у всіх, то принаймні в деяких з них діють дуже суворі, а часом і зовсім безглузді правила. Недавно бізнес-видання Business Insider опублікувало на своїх сторінках найбільш безглузді "правила" менеджерів деяких компаній. Ось деякі з них.

В одному з офісів співробітникам компанії суворо заборонено приносити з собою на роботу газовану воду. Якщо замучила спрага – можете напитися води з торгового автомата. Проте й тут є правила: воду п’ють з невеликих пластикових стаканчиків, які необхідно спорожнити до дна і негайно ж викинути.

Та що найцікавіше:заборона настільки сувора, що не дозволяє пити газовану воду (окрім офісної) навіть в обідню перерву – час, який фірмою не оплачується, тому по ідеї не мав би регламентуватися законами та керівництвом компанії.

Вам видається, що ваш офісний стіл розташований невдало, і вам заманулося пересунути його на півметра ближче до вікна? – Ні в якому разі не робіть цього самі, інакше вас можуть оштрафувати: для цього необхідно викликати кваліфікованих працівників – вантажників.

Ще в одному офісі суворо заборонено вимикати оргтехніку. На кожному принтері наклеєні попереджувальні повідомлення, які забороняють вимикати пристрій, оскільки після вимкнення всі гарантійні зобов’язання будуть анульовані. Цікаво, що роблять співробітники цього офісу, коли їм стає необхідна заправка картриджей, адже в деяких принтерах картридж неможливо вийняти без вимкнення приладу.

В одному з офісів співробітникам чоловічої статі суворо заборонили носити бороду та вуса. Точніше, про бороду мова взагалі не велася, а ось з вусами ситуація склалася трохи інша: їх можна було відпустити, проте для цього необхідно було взяти відпустку, оскільки носити дозволялося тільки ті вуса, які повністю відросли.

В одній адвокатській конторі співробітникам заборонили носити в руках навіть невеликі вантажі – мовляв, для цього є візок. Інакше – звільнення: «Якось я працював кур'єром в одній адвокатській конторі і нас змушували навіть дрібниці перевозити на візках. Віднести одну єдину коробку в руках вважалося страшним порушенням. А я зовсім не маленька дівчинка... Зрештою мене звільнили за те, що я переніс без візка кілька коробок з папером, що призначався для факсів».

Співробітникам наступної компанії теж довелося несолодко: їм заборонили носити все, що нагадує собою мобільний телефон. Людей тут штрафують за гаманці, упаковки жуйок чи якісь інші прямокутні предмети,що відстовбурчуються з кишені.


Інші новини розділу