Абітурієнтам із зайвою вагою тяжче вступити до ВУЗу Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2013 21:11 · Розділ: Освіта

Проблема зайвої ваги всерйоз турбує сучасні уми. Медики і держслужбовці, дієтологи і психологи невгамовно твердять, що зайва вага завдає серйозної шкоди не лише фізичному, але й психічному здоров’ю тих, хто з зіткнувся з цією проблемою. Більше того, зайва вага, як виявилося, може стати серйозною перепоною на шляху до успіху та будівництва кар’єри.

Так, нещодавно американські вчені з’ясували, що в абітурієнтів із зайвою вагою набагато менше шансів вступити до університету.

В принципі, вступити до престижного навчального закладу і так досить важко: необхідно володіти чималим багажем знань, вміти поводити себе в певних ситуаціях та серед певного кола людей, та ще сила силенна різних нюансів. І найприкріше те, що навіть дотримання всіх цих вимог може бути марним, якщо у вас спостерігається зайва вага.

Дослідження проводилося спеціалістами університету Боулінг-Грін (США). Провівши низку опитувань та зіставивши результати, вони з’ясували, що у струнких абітурієнтів набагато більше шансів вступити до лав студентів, ніж у товстих товаришів, і стосується це в першу чергу дівчат.

В рамках дослідження психологами було проаналізовано більше тисячі заявок до магістратури і докторантури. В результаті виявилося, що більшість учених на особистій співбесіді надають перевагу струнким кандидатам.

При цьому не повідомляється, чи зайва вага впливає на подальшу успішність навчання уже самих студентів. Скоріше за все, зовнішність тут уже відходить на другий план, поступаючись об’єму знань, якими володіє той чи інший студент. Як уже зазначалося, навчання в престижних навчальних закладах – справа досить складна, вимагає багато часу та зусиль. Для полегшення навчального процесу можна вжити певних заходів, наприклад, заказать диплом, вивільнивши цим самим чимало часу для важливіших справ і сконцентрувавши увагу на головному. При цьому написання диплому на замовлення зовсім не означає, що ви перекладаєте свої обов’язки на інших: просто позбувшись необхідності виконувати рутинну роботу, ви отримаєте набагато більше часу на підготовку до захисту.

Цікавим є також те, що різниця у сприйнятті повних і струнких студентів не спостерігалася у випадку, коли бесіда відбувалася по телефону, або коли вченими розглядалися рекомендаційні листи без особистою зустрічі.

А трохи раніше британські дослідники з’ясували, що жінок із зайвою вагою набагато рідше беруть на роботу, оскільки роботодавці вважають їх вкрай ледачими і навіть глузують над ними.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.