Рекорд вступної кампанії в Україні - 52 особи на місце Автор: lesya · Опубліковано: 21.08.2013 17:26 · Розділ: Освіта

Схоже, цей рік обіцяє стати рекордним у плані вступної кампанії – станом на 20 серпня в Україні було зафіксовано рекордну кількість конкурентів за одне місце серед претендентів на бюджетну освіту - 52 особи на одне місце. Як і слід було очікувати, найбільшою популярністю в цьому році користуються наступні спеціальності: економіка підприємств, філологія, комп'ютерна інженерія та психологія.

Зрозуміло, що набагато складніше вступити до ВУЗів, які займають вищі позиції в рейтингу вищих учбових закладів України. Приміром, доволі-таки складно скласти іспити до Київського політеху. Ті абітурієнти, які не склали іспити на державні місця, готові вступити на платне навчання, навіть якщо є можливість навчатися безкоштовно в менш престижних ВУЗах. Справа в тому, що, закінчивши учбовий заклад, який займає високі місця в рейтингу, ви отримаєте гарантію того, що в майбутньому зможете працювати на нормальній роботі, в той час як диплом, нехай навіть отриманий по бюджетному ліміту, абсолютно ніякого майбутнього, принаймні в плані кар’єри, не забезпечить. Цей факт підтвердили й представники Міністерства освіти: конкурс на вступ у популярні навчальні заклади помітно зростає з кожним роком.

Що ж стосується найпопулярніших навчальних закладів України, то цьогорічний десяток найкращих практично не змінився. Які в минулому році, лідерська трійка дісталася Київському університету імені Шевченка, Київському політесу та Львівському університету імені Івана Франка. Вперше до списку найпопулярніших навчальних закладів потрапив Чернівецький університет імені Федьковича, зайнявши у списку одинадцяте місце.

При цьому студентам слід пам’ятати, що скласти вступні іспити – це лише перший крок на шляху до здобуття освіти. Сам навчальний процес може виявитися доволі складним, і полегшити його можна з сайтом www.best-work.com.ua – допомога у написанні контрольних, дипломних та курсових дозволить вам зосередитися на навчальному процесі, не відволікаючись на другорядні заняття.

За словами міністра освіти Дмитра Табачника, цього року спостерігається ріст попиту на такі спеціальності, як хімія, фізика та геологія. Проте рекордного конкурсу, який зафіксували в Національному торговому університеті на спеціальності «Економіка підприємства», не було до цих пір зафіксовано в жодному закладі - 52 людини на 1 місце.

При цьому є заклади, ситуація в яких кардинально протилежна: 5 вищих навчальних закладів цього року й зовсім не очікують поповнення…


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.