Найбільш незвичні професії: від стояча у чергах до випробовувача повій Автор: lesya · Опубліковано: 21.08.2013 15:06 · Розділ: Суспільство

Наше суспільство постійно розвивається, з’являються нові потреби, товари та послуги, про які ще якихось кілька століть тому годі було й подумати. Та яких там кілька століть – наші бабусі та дідусі навряд чи могли б собі уявити, що їхні внуки зможуть заробляти на життя… випробовуванням презервативів або повій. А тим не менше, сьогодні за таку професію платять немалі гроші.

Так, нещодавно одна компанія відкрила кілька нових вакансій для людей, бажаючих випробовувати презервативи. Повідомляється, що та людина, яка дасть найповніші свідчення для компанії стосовно її продукції, отримає премію в розмірі однієї тисячі доларів.

Ще однією досить незвичною професією, якою можуть оволодіти в основному чоловіки, є професія випробувача повій. Коментарі тут, напевне, зайві.

До списку найбільш дивних професій у світі можна зарахувати і вакансію нюхальника яєць – деякі кондитерські компанії тримають у штаті співробітників, в обов’язки яких входить перевірка яєць на придатність – тухлі яйця викидаються, свіжі допускаються до подальшої переробки.

Своїм власним носом можна заробляти не лише у кондитерських компаніях - деякі фірми, які займаються виробництвом дезодорантів, платять гроші людям, які відстежуватимуть зміни запаху парфумів протягом дня. Відбувається це наступним чином: частині учасників тестування під пахи наносять дезодорант, тоді як решта учасників змушені нюхати його протягом дня. Не дуже привабливо, погодьтеся, отож якщо ви не бажаєте перетворитися у випробувача дезодорантів, доведеться освоїти більш традиційну професію, в чому може допомогти сайт www.slv.com.ua – допомога у написанні курсових та дипломних, вирішення другорядних завдань – все це зробить процес освіти привабливим та легким.

Що ж стосується найбільш дивних професій у світі, то до них можна зарахувати і стояча в чергах – професію, яка недавно з’явилася у Великобританії. За статистикою, британці витрачають близько одного року на стояння в чергах. Однак цього можна уникнути, якщо заплатити працівникові однієї винахідливої компанії близько 40 доларів за годину. Недешеве задоволення, слід визнати.

А в Китаї серед державних службовців можна зустріти туалетних гідів – їхнім основним обов’язком є показувати приїжджим та місцевим мешканцям місце розташування найближчої платної вбиральні. Роблять вони це за дуже й дуже помірну плату в розмірі 4 центів.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.