Кілька незвичних видів рукоділля Автор: lesya · Опубліковано: 20.08.2013 19:04 · Розділ: Цікаві факти

У більшості з нас є якесь хобі. Хтось любить малювати, хтось – вишивати, комусь до вподоби читати книги, а інші не уявляють свого життя без музики. А є люди, які не просто вбивають час, витрачаючи його на те чи інше заняття, а створюють справжні шедеври, даруючи оточуючим неймовірну естетичну насолоду.

Вони дарують звичним для нас речам друге життя, і роблять це настільки неочікувано, що деколи тяжко запідозрити, з чого виготовлена якась картина чи річ.

В принципі, створювати щось простеньке можемо ми всі. Для цього не потрібно володіти якимись надзвичайними уміннями та навиками, а просто вибрати те, що вас найбільше цікавить, запастись терпінням і необхідним пристосуванням, відшукати необхідні інструкції в журналах чи Інтернеті і… взятися до справи.

На щастя, на сьогоднішній день проблем з пристосуванням та необхідним для рукоділля обладнанням не буде: різні фарби та спеціальні нитки, заготівки для біжутерії тощо – все це можна придбати здесь: Интернет-магазин рукоделия в Киеве пропонує широкий вибір найрізноманітнішого обладнання для різних технік рукоділля.

Однак є шедеври, до створення яких докладають рук справжні митці. Приміром, британець Ян Беррі виготовляє картини з клаптиків стареньких джинсів, даруючи старим і потриманим речам другий шанс.

Не менш цікавими у даному контексті виглядають роботи японця Кумі Ямашита. Він створює картини наступним чином: вбивши в дошку силу силенну цвяхів, він обмотує їх нитками, в результаті чого отримує вельми оригінальні портрети.

Взагалі, японці славляться любов’ю до незвичних видів мистецтва. Приміром, дуже цікавою видається техніка виготовлення блискучих кульок з… чого б ви подумали? – землі та води!!! При цьому виготовити кульку дороданго може навіть дитина. Все, що для цього вам знадобиться, це трохи просіяної землі, тільки ні в якому випадку не піску, води і чимало терпіння. Змочивши ґрунт водою, сформуйте з нього кульку ідеально рівної форми. В поверхню кульки необхідно втерти трішки сухої землі. Після цього покладіть кульку у холодильник, завернувши її попередньо в шматок поліетилену. Не забудьте підкласти під кульку щось м’якеньке, інакше вона втратить свою форму. Через півгодини витягніть кульку з холодильника, і втріть у неї ще шар сухого ґрунту. Так треба повторити кілька разів, довівши кульку до повного висихання. Після цього м’якенькою ганчіркою натріть кульку до блиску. Ось що ви отримаєте:


Інші новини розділу