Тонкощі вибору дитячого одягу Автор: kseniya_www · Опубліковано: 20.08.2013 18:58 · Розділ: Суспільство

У більшості батьків виникають труднощі при виборі одягу для малих модників і модниць. Як дівчата, так і хлопці ще з раннього дитинства починають своє знайомство з модними тенденціями завдяки картинкам із глянцевих модних журналів. Всі діти люблять ходити в з батьками по магазинах, дівчаткам в малому віці дуже подобається приміряти мамин одяг та туфлі на каблуках. У підростковому віці вони самостійно вишукують останні модні новинки в інтернеті. Пошук стильного дитячого одягу часто займає немало часу. Тому дитячий одяг оптом інколи стає вирішенням цієї проблеми.


Всім батькам хочеться, щоб їхня дитина виглядала стильно. При цьому одяг повинен бути максимально комфортним, модним та виготовленим виключно з натуральних матеріалів. Такий серйозний дозволяє підкреслити індивідуальний стиль малюка. Під час вибору одягу важливо враховувати не лише свої смаки, а й прислухатися то уподобань дитини. Важливо, щоб придбана річ подобалася малюку, інакше покупка буде даремною і ця річ буде просто лежати в шафі без застосування.

Також батькам слід пам’ятати, що красота – не є основним критерієм вибору, обов’язково слід звертати увагу і на якість дитячих речей, які ви плануєте придбати. Зазвичай не всі модні речі є зручними, тим більше, що мова йде про дитячий одяг. До трьохрічного віку потрібно вибирати для дітей одяг, в котрому дитина зможе активно рухатись і відчувати себе при цьому комфортно. Згодом, коли дитина почне розуміти, красивий одяг має важливе значення, доведеться підбирати не лише комфортні речі, але й красиві. Слід зауважити, що в цьому віці діти люблять капризувати, тому вгодити з одягом буде досить непросто. Краще, якщо в гардеробі дитини буде достатньо речей, що повинно полегшити вибір.

Якість тканини, з якої шиють дитячий одяг, має особливе значення. Матеріал повинен добре пропускати повітря. Слід уникати придбання дитячих речей із синтетичних матеріалів, оскільки в дитини можуть виникати різні алергічні реакції та роздразнення. Одяг із шкіри, бавовни чи натурального шовку для дитини буде більш безпечний. Натуральний шовк, шкіра або бавовна у складі одягу забезпечать повітрообмін шкіри. Ідеальним поєднанням комфорту та якості можна вважати джинси – недарма вони завоювали популярність у різних куточках планети.

Поки немовлятам не виповниться один рік, про різноманітні кофти з застібками краще забути – процес одягання може стати причиною негативної реакції дитини. У цьому віці краще підходять дитячі комбінезони, які не сковують рухів і дозволяють дитині вільно знайомитись із навколишнім світом.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.