Під Харковом відкрили пам'ятник Попандопуло з Весілля в Малинівці Автор: kseniya_www · Опубліковано: 20.08.2013 18:53 · Розділ: Культура

У Чугуївському районі на Харківщині відбулося відкриття нового пам’ятника. Тепер у селищі Малинівка буде красуватися фігура відомого кіноперсонажа Попандопуло з фільму «Весілля в Малинівці».

Урочиста церемонія, за інформацією прес-служби обласної адміністрації, відбулася 3-го серпня. У ці дні якраз проходив фестиваль Весілля в Малинівці-плюс, котрий знайомив місцевих жителів та гостей свята с давніми та сучасними весільними обрядами. В наш час весільні церемонії зазвичай організовує та проводить ведущая на свадьбу.

Скульптура Попандопуло була вилита з бронзи. Її відкриття проходило за участю губернатора Харківської області Михайла Добкіна, голови облради Сергія Чернова та інших представників адміністративного управління.

Проект пам'ятника був розроблений скульптором із Харкова Сейфаддіном Гурбановим. Бронзову фігуру відомого кіногероя встановили не центральній площі.

Добкін під час відкриття пам’ятника зауважив, що весільний фестиваль у Малинівці стає з кожним роком все більш популярним. Кількість шанувальників невпинно продовжує зростати, не зважаючи на спеку, дощі. Люди цікавляться культурними традиціями та історією. Саме тому під час фестивалю Весілля в Малинівці панує така особлива атмосфера, - додав губернатор. Цей настрій зберігається ще довгий час після завершення святкових заходів.

Організатори фестивалю доклали максимум зусиль, щоб на фестивалі усім гостям було цікаво та весело. Для цього було змонтовано п’ять сцен, на котрих постійно відбувалися виступи аматорських та професійних творчих колективів. На відкритих фестивальних майданчиках можна було спостерігати за процесом випічки весільних короваїв та шишок, котрими потім вгощали всіх бажаючих. Своїми запальними мелодіями гостей веселили весільні оркестри, які пройшлися вулицями Малинівки парадом. Перед гостями також виступив незвичайний кінний театр. Під час фестивалю проводилися цікаві майстер-класи, найсміливіші гості фестивалю мали можливість позмагатися у різноманітних конкурсах.

Однак програма Весілля в Малинівці-плюс не обмежилася лише святковими розважальними заходами. Вісім пар офіційно одружилися під час проведення фестивалю. Церемонії реєстрації відбувались безпосередньо на фестивальному майданчику. Молодятам урочисто вручили свідоцтва про одруження.


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?