Коломия страждає від насилля незаконної реклами Автор: kseniya_www · Опубліковано: 20.08.2013 18:52 · Розділ: Суспільство

Коломия, один із культурних осередків України, страждає від активної урбанізації, а особливо від різних видів реклами, котра псує зовнішній вигляд міста. Туристів ця проблема також хвилює, оскільки через різноманітні рекламні вивіски вони не мають можливості насолодитись архітектурою старих будівель. Про те, як насправді виглядає фасад будинку, можна довідатись тільки у екскурсовода. Представники місцевої влади добре знайомі з цією проблемою, однак справитись із нею не можуть.

Найбільше жителів та гостей Коломиї обурюють вивіски магазинів. Таблички з назвами вулиць та дороговкази теж виглядають непривабливо. Більш того, часто у написах трапляються помилки. Підприємці готові на все, щоб залучити покупців. В результаті на фасадах будівель красуються гламурні вивіски, які більше нагадують кольорові плями. Більшість таких вивісок не доносить до покупця необхідної інформації.

Місцеві органи управління запевняють, що здійснюють контроль за дотриманням правил благоустрою. Однак порушники залишаються без наказаними. Згідно законодавства, їхні дії не підлягають штрафуванню. Підприємці не прислухаються до порад архітекторів, проекти вивісок залишаються не погодженими з відділом містобудування. У деяких випадках непривабливі вивіски зникають з фасадів історичних будівель завдяки зусиллям комунальних служб.

Расклейка об’явлений також створює чимало проблем. Така самовільна реклама «прикрашає» водостічні труби, дерева, електричні стовпи. Місцеві чиновники вважають, боротися з цим явищем повинні комунальники, однак найчастіше цю проблему вирішує природа за допомогою дощів. Правила благоустрою передбачають заборону на самовільне розміщення зовнішніх засобів реклами. Не дозволяється також розклеювати газети, оголошення, афіші на будівлях, огорожах, електричних стовпах і деревах. Для цього передбачені спеціальні місця. Влада намагається боротися із самовільною рекламою шляхом повідомлення авторів незаконно розміщених оголошень про порушення правил благоустрою.

Виносні рекламні конструкції також створюють незручності для коломиян. Їх встановлюють часто таким чином, що перейти пішохідний перехід можливо тільки обійшовши цю рекламну конструкцію. Зусилля працівників муніципальних служб, які намагаються боротись із цією проблемою, часто закінчуються невдачею.

У мерії вважають, що поки самі жителі не перестануть псувати вигляд свого міста, проблема так і залишатиметься невирішеною.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.