Історія успіху двох провінціалів із США Автор: kseniya_www · Опубліковано: 20.08.2013 18:49 · Розділ: Суспільство

Існує безліч шляхів, які можуть принести фінансовий успіх. Дехто заробляє гроші чесним способом, а є й такі, які зважуються на кримінальні дії заради отримання великих прибутків. Однак існує чимало прикладів, коли ідеї простих людей перетворювались у справжній бізнес зовсім випадково.

Такою була і історія успіху двох звичайних працівників провінційної американської газети. У період, коли їхні доходи були дуже мізерними, у них виникла незвичайна ідея – розвеселити якимось способом читачів своєї газети. Їм і на думку не спадало, що їхній незвичний спосіб розважити читачів принесе їм успіх і багатство. Ця історія дуже схожа на традиційний сценарій фільму з голлівудським закінченням. Реальные бизнес идеи завжди виникають спонтанно.

Ніякого бізнес-плану американці не створювали. Один із авторів успішної ідеї, Джо Шустер, був художником, а його друг, Джеррі Сігел, був автором популярних американських коміксів, саме у нього в голові зародилася оригінальна ідея, котра зробила їх багатими. Героями їх коміксу став рятівник світу, наділений містичними здібностями таємничого прибульця. Крім цього, в образ героя були закладені також деякі релігійні ідеї, він був дещо схожий на Мойсея. В результаті, неймовірна історія загадкового рятівника захопила навіть самих авторів. Джо розробив ефектне художнє оформлення «Супергероя». За порадою Джеррі на грудях рятівника красувалась гігантська буква «S».

На цьому їхня робота над створенням коміксу завершилась. Однак, вони вирішили не віддавати своє творіння редактору газети, боячись втратити роботу, і відправили «Супергероя» в Нью-Йорк. Вони з нетерпінням чекали відповіді найбільш популярного таблоїду коміксів, не розраховуючи на позитивну відповідь. Тому, отримавши чеки номіналом по одній тисячі доларів, вони були дуже здивовані. Більш того, керівництво таблоїда запропонувало їм роботу. Однак, вони й не підозрювали, що це лише початок великого успіху.

Друзі активно продовжували свою роботу, придумуючи ще більш нереальні історії з участю супергероя. Їхні комікси зникали з прилавків з космічною швидкістю, тоді як автори і не підозрювали, що їх «літаючий чоловік» став настільки популярним.

Згодом права на «Супергероя» були викуплені Голлівудом, з’явилися кінострічки і мультфільми про Супергероя, а двоє невдах, котрі його придумали, стали справжніми мільярдерами.

Така історія може статися із кожним. Ви можете самостійно придумати бізнес-ідею, або зайти на сайт http://www.biznesideya.net/, на котрому можна знайти вже готові плани для створення вашого власного бізнесу. Успіх чекає на вас!


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.