Щоб стати доблесним воїном, хлопчик пив ... бензин Автор: Вікторія · Опубліковано: 20.07.2009 11:27 · Розділ: Життя

14-річний хлопець з Китаю страждає бензиновою залежністю і затримкою розумового розвитку через пристрасть до героїв мультиплікаційної саги "Трансформери". Житель міста Ібінь в провінції Сичуань, починаючи з дев'яти років, щодня вживав бензин, щоб "акумулювати енергію та стати доблесним воїном, подібно до героїв мультиплікаційної саги "Трансформери".

За словами батьків підлітка, спочатку він використовував бензин із запальничок, які викрадав з сімейного магазину, проте з часом йому видалося цього замало, і хлопець почав вживати бензин в більших дозах, перейшовши на паливо для сімейного мотоцикла. Коли його батьки виявили цю пристрасть і замкнули мотоцикл в гаражі, він умудрився нишком зливати бензин з транспорту сусідів.

Батько хлопчика розповів, що його син випивав по дві-три пляшки палива за день. Зовсім зневірившись напоумити своє чадо, батьки звернулися за допомогою до лікарів. Проте фахівці констатували, що у підлітка вже встигла виробитися дуже стійка залежність від бензину, унаслідок чого виник психічний розлад, фізичне здоров'я молодого організму також виявилося підірваним.

"З тих пір, як він почав вживати бензин, значно впав показник його IQ і сьогодні він не здатний проводити прості обчислювальні операції" - говорить нещасний батько. "Раніше він був дуже тямущою дитиною, міг навіть самостійно полагодити телевізор, а зараз не може додати в думці 7 і 17", - засмучується батько.

Тим часом, голлівудський блокбастер "Трансформери: помста полеглих" збирає сотні й тисячі глядачів у кінотеатрах Китаю. Всього за декілька тижнів прокату фільм зібрав в КНР 58,4 мільйона доларів.

Джерело pravda.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.