Як переобладнати балкон в квартирі Автор: lesya · Опубліковано: 20.08.2013 15:25 · Розділ: Цікаві факти

Ще донедавна переважна більшість мешканців багатоповерхівок використовувала балкон в якості комірчини для непотрібних речей. Сюди зносилося все те, що ніби й викинути шкода, та й для користування воно вже не годиться. Дехто більш прогресивний використовував балкон для зберігання консервації в холодні пори року. Проте сьогодні ситуація докорінно змінилася, і в умовах підвищення цін на помешкання люди намагаються з користю використати кожен метр квартирної площі.

Так, на сьогоднішній день отделка лоджий и балконов пропонує безліч варіантів, як максимально ефективно використати простір та збільшити площу кімнати. Балкон чи лоджыю можна перетворити в кабінет, невеличку кав’ярню, столову, спортзал чи просто зробити її частиною кімнати.

Останній варіант виглядає найбільш привабливим, оскільки є доволі простим, практичним і естетично оправданим, проте далеко не завжди він є можливим. Дуже часто доводиться шукати альтернативні варіанти, оскільки, знісши стіну між балконом і кімнатою, ви отримаєте нішу, яку й доведеться облаштувати відповідно з вимогами дизайну.

Зауважимо, що дизайн балконов - це та річ, якій необхідно приділити чимало уваги, оскільки від того, який інтер’єр ви оберете, безпосередньо залежатиме загальний вигляд вашої кімнати.

Перед тим, як приступити до вибору дизайну, багато хто цікавиться питанням, как утеплить балкон изнутри – саме утеплення є початковим етапом переобладнання балкону чи лоджії. Для утеплення балконів на сьогоднішній день використовується чимало матеріалів, проте найбільшою популярністю користується пінопласт та мінвата. Утепляти балкон необхідно починати зі стелі, тоді настає черга за підлогою. Далі – утеплення стін. Доволі вигідним варіантом утеплення підлоги стане обладнання електричної підлоги, тоді як стіни потрібно обклеїти листами пінопласту. Перед тим, як монтувати пінопласт, подбайте про гідроізоляцію – візьміть гідроізоляційну плівку і за допомогою, наприклад, скотчу приклейте її на стіни. Після цього можна почати монтаж пінопласту чи іншого матеріалу. Отримавши додатковий захист від вологи та низьких температур, ви можете бути упевнені, що ваш балкон прослужить вам не один рік.

Ще одним важливим моментом утеплення балкону є вибір та монтаж вікон. Найвигідніший варіант – металопластикові вікна, бажано подвійні склопакети, які забезпечать якісну теплоізоляцію.

Утепливши балкон, можете дати волю своїй фантазії. Хочете влаштувати парк у власному домі, де б за чашечкою кави могли відпочити після роботи? – Садіть вазони та дерева, облаштуйте собі зелений куточок з плетеними з лози кріслами та столиком. Не вистачає затишного місця для робочого кабінету? - Його можете зробити на балконі. Тут вміститься невеликий компактний тренажер чи шведська стінка, і ви матимете вдома справжнісінький спортзал… Словом, не обмежуйте фантазію, і вас завжди оточуватимуть вишуканість і оригінальність.


Інші новини розділу