Топ-20 найбагатших депутатів України Автор: lesya · Опубліковано: 19.08.2013 10:39 · Розділ: Суспільство

Іван Фурсін
Іван Фурсін

Розмір доходів народних депутатів не дає спокою рядовим українцям: одні підозрюють владу в злочинності, інші, навпаки, відстоюють права її представників. Та як би там не було, значна частина депутатів займаються власним бізнесом, отож і не дивно, що їхні статки вимірюються мільйонними сумами.

А нещодавно стало відомо, що вже найближчим часом список парламентаріїв-мільярдерів поповниться ще одним ім’ям. У вересні присягу має прийняти Вадим Новинський, який зайняв четверту позицію в списку найбагатших людей України від знаменитого видання Forbes. Присягу буде прийнято у в день відкриття третьої сесії Верховної ради VII скликання. Вадим Новинський стане депутатом після того, як 15 липня центральний виборчий комітет визнав його переможцем проміжних парламентських виборів по 224-му округу в Севастополі. Статок мільярдера оцінюється в $ 1,9 мільярдів, він є засновником Smart Holding. Прийнявши присягу, Вадим стане найбагатшим народним депутатом.

Крім того, Вадим Новинський поповнить список учасників рейтингу ста найбагатших українців Forbes, які виграли вибори у Верховну Раду, що відбувалися в минулому році. На даний час до списку входить 23 особи. З цього списку лише п’ять депутатів не входять до Партії регіонів. Серед них - Петро Порошенко, Костянтин Жеваго, Ігор Єремєєв, Степан Івахів та Ігор Палиця.

Щоправда, до топ-20 найбагатших депутатів від Forbes Новинський поки що не потрапив, адже офіційно його визнають депутатом лише після прийняття присяги.

Крім того, до списку не потрапили депутати (http://www.fondfursina.org) Фурсін Іван і Леонід Клімов від Партії регіонів та позафракційний народний депутат Ігор Палиця.

Зауважимо, що список не лише поповнюється, але й втрачає своїх членів. Приміром, мільярдер Андрій Веревський зі статком в один мільярд американських доларів, що займав десяте місце в списку, покинув парламент навесні цього року. Офіційна причина такого кроку - те, що парламентарій поєднував роботу в парламенті із власним бізнесом. За це його й позбавили депутатського мандата, до речі, його ж соратники.

На даний час лідерство рейтингу дісталося засновнику корпорації Roshen Петру Порошенку зі статком в 1,6 мільярда доларів. Всього за один рік його статки примножилися на цілих 60%. Такого небаченого прибутку вдалося досягти завдяки підвищенню показників продажів і EBITDA Roshen не лише на території України, але й за її межами.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.