5 цікавих ідей для романтичного вечора Автор: lesya · Опубліковано: 17.08.2013 12:53 · Розділ: Цікаві факти

Фото з karpatnews.in.ua
Фото з karpatnews.in.ua

Буває, що сірі будні надокучили до неможливості, робота – надоїла, традиційні розваги не приносять задоволення, а навколишній світ втратив свої барви та яскравість… Та найгірше те, що стосунки з половинкою стали звичними і навіть трохи нуднуватими… Не поспішайте впадати у відчай і вдаватися до кардинальних змін: все, що вам потрібно, це трохи відпочити та скрасити повсякденність. І зробити це дуже просто: трішки фантазії, трішки зусиль, вільний час і наявність коханого чи коханої – ось і все, що вам потрібно для того, щоб цікаво та оригінально провести час.

1. Прийшовши з роботи, відмовтеся від традиційного для вас проведення часу. Прихопіть покривало, трохи їжі – і гайда на природу! Краще за все поїдьте до річки чи до озера: вода, як відомо, заспокійливо впливає на нашу психіку. Посмажте шашлик, спечіть картоплю – що б ви не робили, вечір, проведений на природі удвох, допоможе вам відгородитися від повсякденних проблем і відчути, що ви, як і колись, потрібні одне одному. Не забудьте взяти із собою тепле вбрання – увечері може похолодати.

2. Якщо бажання їхати на природу у вас нема або ж погода явно не сприяє такій вилазці, влаштуйте романтичний вечір удома. По дорозі з роботи прихопіть пляшечку вина,шоколад, трохи фруктів чи зготуйте щось смачненьке. Візьміть ваш перший фотоальбом, перегляньте фотографії, згадайте, як все починалося. Спогади як ніщо інше здатні відновити пристрасть дещо охололих стосунків. Як варіант – подивіться фільм, не обов’язково новинку. Бесплатный секс смотреть онлайн – теж варіант, щоправда, для тих, хто полюбляє «особливі» фільми.

3. Пограйтеся. Відчуйте себе знову юним та безтурботним. Візьміть якусь цікаву настільну гру, а для переможців приготуйте сюрпризи. А ще краще, пограйте на бажання.

4. Спробуйте написати послання в майбутнє, адресоване собі ж. Візьміть вина та трохи їжі, розстеліть на підлозі покривало. Прихопіть коробку, в яку ви згодом помістите ваше послання. Подумайте над тим, що б ви хотіли відіслати своїй половинці в майбутнє – років так через п’ять. Це може бути маленький сувенір, фотографія, побажання одне одному чи ще щось в цьому дусі. Увімкніть фантазію, і через деякий час ви зможете разом повеселитися, відкривши «послання з минулого».

5. Любите пригоди? – Заховайте скарб і влаштуйте половинці пошуки. Намалюйте карту, яка міститиме підказки. Заховати сюрприз можна де завгодно: вдома, в лісі, на городі, в парку чи ще десь.


Інші новини розділу