7 простих способів заробити вдома Автор: lesya · Опубліковано: 17.08.2013 11:15 · Розділ: Суспільство

Фото з сайту bigbord.net
Фото з сайту bigbord.net

На сьогоднішній день дедалі більше людей намагаються знайти спосіб підзаробити вдома. Причин тому може бути багато, кожен керується своїми власними побажаннями та перевагами. Способів заробити сьогодні є чимало, і цьому активно посприяв розвиток Інтернету: можливість спілкуватися і обмінюватися інформацією подарувала чимало шансів тим, хто хоче покращити своє матеріальне становище. Пропонуємо кілька способів легкого заробітку вдома.

1. Наповнення Інтернет-ресурсів контентом. Цей спосіб може багатьом видатися банальним до неможливості, та, як би там не було, він залишається одним із найбільш актуальних способів заробітку вдома. Так, з кожним днем в Мережі з’являються нові сайти, які потребують нової інформації. Тому на багатьох сайтах фрілансингу можна знайти чимало цікавих пропозицій з роботою.

2. Можна відкрити свій сайт чи блог, але якщо ви новачок у цій справі, вам може знадобитися професійне продвижение сайтов, а воно, як відомо, коштує грошей, отож цю справу краще відкласти на потім, коли ваші знання Інтернету та його можливостей відійдуть від банального користування соцмережами, для прикладу.

3. Якщо ж ви займаєтеся рукоділлям, то можете спокійно організувати… майстер-клас вдома. Так, знайдіть бажаючих навчитися в’язати чи робити декупаж, ставте ціну і чекайте замовлень.

4. Можна стати оператором call центру на дому. Ця професія з кожним днем розкручується все більше, оскільки зростають можливості IP телефонії. Ви можете мешкати в невеликому містечку і при цьому працювати на солідну компанію, отримуючи за це досить-таки пристойну зарплату. Де шукати таку вакансію? На сайтах віддаленої роботи.

5. Ще одним способом заробітку вдома є Skype - консультації. Досить цікавий варіант, проте ви повинні володіти певними знаннями. Користуючись Скайпом, ви можете надавати юридичні консультації чи проводити навчання англійської мови – все залежить від ваших знань та вмінь.

6. Якщо ви – людина креативна і творча, скористайтесь можливостями проекту e-generator. Тут можна знайти безліч замовлень на кшталт придумати назву торгової марки або скласти слоган. Заробити можна пристойно, проте й конкуренція тут чимала, отож на замовлення доведеться реагувати оперативно.

7. Якщо ви вмієте готувати і якщо поблизу вашого дому є офісний центр, то можете налагодити досить прибутковий бізнес. Домовтеся зі співробітниками, що будете доставляти їм їжу в офіс, і, повірте, через деякий час ви зможете непогано заробити: ціни на домашню їжу куди дешевші, ніж в ресторані, а її користь залишає далеко позаду ресторани швидкого харчування, отож від замовників відбою не буде.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.