Термопот - розумне рішення для сучасної кухні Автор: lesya · Опубліковано: 15.08.2013 21:32 · Розділ: Техніка

За останні десятиліття наша кухня поповнилася новими помічниками. Суперсучасні холодильники, мікрохвильові печі, посудомийні машини, тостери, блендери, комбайни, мультиварки, аерогриль – все це покликане полегшити життя сучасній жінці (і не тільки: самотнім чоловікам побут теж добряче остогид), зекономити час та нерви і, звісно ж, урізноманітнити щоденний раціон.

Кожного року з’являються новинки з удосконаленими функціями, і все вже дійшло до того, що, здавалося б, більше нема що удосконалювати. Проте це не так: всі ці прилади працюють на електриці, і в сукупності вони виливаються в чималі суми оплати за електроенергію. А оскільки в світі дедалі частіше звертають увагу на збереження екології та заощадження електроенергії, виробники побутової техніки, поряд з удосконаленням експлуатаційних властивостей своєї продукції, роблять ставку на економічне споживання цієї ж електроенергії. В результаті на ринку з’являються нові прилади, які, на перший погляд, часом видаються навіть трохи смішними та кумедними, проте, якщо вдуматися глибше, їх винахід є доволі-таки обґрунтованим.

Одним з таких приладів є термопот. Цена на термопот поки що, зваживши на порівняно недавню появу приладу, залишається на високих позначках, проте з часом економія стає очевидною. Що ж таке термопот? Це своєрідний гібрид термоса та чайника. В чому ж його переваги, спитаєте ви? А в тому, що він здатен не лише нагрівати воду, але й зберігати її гарячою протягом досить тривалого часу. Так, закип’ятивши воду один раз зранку, ви зможете протягом цілого дня пити каву та чай, не вмикаючи пристрій, і, як наслідок, не витрачаючи електроенергії. З термопотом ви не вмикатимете чайник кожного разу, коли комусь із членів вашої сім’ї заманеться випити чогось гарячого.

Термопот здатен зберігати температуру води на позначці в 90 градусів близько п’яти-шести годин. В цілому ж, вода не остигає протягом доби.

Ще однією перевагою цього кухонного приладу є зручність у використанні. Термопот може нагрівати воду до певної температури, не доводячи її до кипіння. Це дозволяє приготувати чай чи каву за особливими рецептами, зберігаючи смакові властивості напоїв (як відомо, деякі сорти чаю не варто заливати окропом, а водою, нагрітою до 80 градусів). Подбали виробники й про зручність самого процесу наливання окропу – вистачить всього одного натиску на кнопку, і вода наллється у вашу кружку…


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.