Найбільш незвичні та затишні офіси світу Автор: lesya · Опубліковано: 15.08.2013 20:07 · Розділ: Цікаві факти

Ті часи, коли офіс був звичайнісіньким місцем роботи співробітників тієї чи іншої компанії, давно відійшли в минуле, і сучасні офіси, схоже, змагаються між собою за звання найбільш оригінального та незвичного. Принаймні, деякі з них. Це й не дивно, адже те, як виглядає ваш офіс, допомагає скласти враження про вашу фірму. Отож великі компанії не шкодують грошей та не обмежують фантазії при облаштуванні офісних приміщень.

Штаб-квартира Microsoft, розташована у Відні, яскраво демонструє бажання керівників жити у злагоді з природою: стіни, стеля та підлога повністю оббиті деревом, а в кімнаті царює дух строгості та мінімалізму. Словом, екологічність приміщення - на першому плані.

Не менш цікавим в плані оформлення є офіс компанії Яндекс Yandex II. Розташований у Санкт-Петербурзі, він дивує усіх своїм незвичним дизайном: всюди, куди тільки не кине оком відвідувач, можна зустріти символіку компанії. Додатки, піктограми, поля для введення даних… Тут є навіть тренажерний зал, душ та їдальня з кількома кафетеріями.

Штаб-квартиру Google, дизайн якої витримано в ретро-стилі, можна назвати «Бабусиною квартирою». Всюди, куди не поткнешся,тут натрапляєш на м’якенькі пуфи, які ніби запрошують вмоститися зручніше, шкіряні дивани з подушками та крісла-гойдалки. А на дев’ятому поверсі офісу розмістився справжнісінький город, на якому можна самому щось виростити.

Як бачимо, сучасні офіси, на думку керівництва знаменитих компаній, - це не просто втілення комфорту, але й неочікувана оригінальність. Звісно, можна купити оригінальні кресла для офиса в Днепре чи в будь-якому іншому місті, розмалювати стіни символікою компанії, проте до штаб-квартири компанії Adobe дотягнутися навряд чи вийде. Стіни офісного приміщення розмальовані вуличним художником El Mac. Доклав до створення унікального дизайну руки і майстер тату Mike Giant. В офісі є баскетбольний майданчик, басейн, скалодром, тренажерний зал та кілька столів для пінг-понгу – схоже, співробітникам компанії у вільний від роботи час є де розважитися та відновити сили для ефективної роботи.

Не менш оригінально виглядає офіс компанії Red Bull. Він радше нагадує печеру, в металевих лабіринтах якої можна з легкістю заблукати.

Попрацювала над дизайном свого офісу і компанія Lego. Штаб-квартира, розташована в Данії, повністю відповідає «іграшковому» іміджу компанії. Окрім традиційних сходів, тут є труби-гірки, по яких співробітники, поспішаючи кудись, можуть за лічені секунди скотитися на кілька поверхів униз.


Інші новини розділу