У США випустили духи з ароматом марихуани Автор: lesya · Опубліковано: 13.08.2013 23:28 · Розділ: Події у світі

Любителі покурити марихуану відтепер зможуть вдосталь насолодитися ароматом улюбленого курива без загрози вступити в конфлікт з законом: у США з’явилися духи з запахом канабісу. Вартість одного флакону духів становить 75 американських доларів.

Автор ідеї - Санаї Барбер, індйка-парфюмер. Аромат вийшов обмеженою партією. За словами жінки, цей незвичний парфум було виготовлено спеціально для американського виконавця Джоша Тіллмана, лос-анджелеського любителя фолк-музики.

Парфуми, які пахнуть марихуаною, отримали назву «Невинність». За словами Барбер, спершу вона вирішила створити аромат на основі запаху квіток апельсинового дерева, проте трохи згодом вирішила додати чогось екзотичного - марихуани.

Отож тепер у деяких американців з’явилася можливість насолодитися улюбленим ароматом. Зауважимо також, що канабіс частково легалізований у двох американських штатах - Вашингтоні і Колорадо.

Зміни, що були внесені до чинного законодавства країни, дозволяють особам віком від 21 року вживати наркотик в особистих цілях, вирощувати його для особистого вживання та носити при собі невелику кількість марихуани.

До речі, останнім часом, коли провідні парфумерні компанії раз за разом випускають чергові новинки, деякі виробники роблять ставку не на якість, а на екзотику. Отож у світі дедалі частіше з’являються парфуми із зовсім-таки незвичними ароматами. Так, всього два роки тому у США з'явилися парфуми із запахом бекону. А в минулому році в Секторі Газа місцева парфумерна компанія, яка займається випуском косметики для потреб жителів палестинського анклаву, виготовила духи під назвою «М-75», які пахнуть «перемогою над Ізраїлем».

А в Росії вирішили випустити духи з ароматом метеориту. Вони отримають назву «Чебаркульський метеорит», і аромат міститиме нотки металу.

Таким способом планують увіковічнити пам’ять про Челябінський метеорит. Повідомляється, що флакон з ароматом міститиме історичну довідку, а також фотографії озера Чебаркуль, неподалік якого й було виявлено уламки Челябінського метеорита. Таку нестандартну ідею висунув місцевий підприємець Сергій Андрєєв.

За словами бізнесмена, для визначення вмісту речовин, які містяться в ароматі, використовується спеціальне обладнання. І ось, провівши такий аналіз, об’єктом якого повинні стати уламки метеориту, бізнесмен пропонує створити аромат.


Інші новини розділу