Найбільш незвичні паркани світу Автор: lesya · Опубліковано: 05.08.2013 12:58 · Розділ: Цікаві факти

Напевне, мало хто посперечається з тим фактом, що паркан є невід’ємним елементом приватного будинку чи дачі. Він робить оселю затишною, а архітектуру будівлі завершеною. Крім того, якісний надійний паркан захистить дім від небажаних гостей у вигляді, наприклад, хижих звірів чи просто крадіїв.

На сьогоднішній день паркани виготовляються з найрізноманітніших матеріалів. Особливою популярністю користується профнастил, в естетичному плані на перше місце висуваються ковані вироби. Паркани виготовляють з каменю, цегли та дерева, часто поєднуючи різні матеріали. Проте деякі винахідники додумуються виготовляти паркани з матеріалів ну зовсім уже неочікуваних. Про них і піде мова нижче.

Приміром, у Новій Зеландії в містечку Кардрона розташовується один з найбільш химерних та неповторних парканів у світі. Цей паркан вздовж і впоперек обвішаний бюстгальтерами та жіночими трусиками. Традиція прикрашати паркан досить-таки пікантними елементами жіночого гардеробу з’явилася ще в 1999 році, та й то цілком випадково. Одного ранку місцеві мешканці помітили на загорожі чотири ліфчики, і понеслося - всього лише через рік паркан поповнився двома сотнями нових екземплярів різної форми та забарвлення. На сьогоднішній день цей «ліфчиків паркан» входить до списку визначних пам’яток міста.

А ось паркан, виготовлений з лиж. Здавалося б, нічого особливого: дерево – воно і в Африці дерево, проте творіння невідомого умільця виглядає весело та незвично, а різнобарв’я використовуваних матеріалів додає радості в сіре та буденне життя.

Не менш веселим виглядає паркан із олівців. Навряд чи він виготовлений зі справжніх олівців, якими можна малювати, однак дизайнерська задумка вийшла вельми вдалою та трішки казковою.

В американському штаті Міссурі розташований паркан, повністю виготовлений зі стареньких номерних знаків, скріплених між собою, - такий собі вияв любові до подорожей та автомобільних мандрівок.

Як ви гадаєте, куди дівають використані зубні щітки світові знаменитості? Якщо ви думаєте, що, як і всі ми, викидають на смітник, то глибоко помиляєтеся: їхні щітки стають окрасою «зубощіточного» паркана. На ньому красуються екземпляри, які належали колись Хелен Кларк та знаменитому актору Брету МакКензі.

В Ізраїльському місті Хайфа туристи можуть глянути на паркан, виготовлений зі з’єднаних між собою у вервицю коліс.


Інші новини розділу