Повторна заправка картриджів - економія грошей Автор: kseniya_www · Опубліковано: 02.08.2013 16:36 · Розділ: Техніка

У ті далекі часи, коли екрани були маленькими, а комп'ютери величезними, з'явився новий напрямок периферійних пристроїв - принтери. Спочатку це були громіздкі і дуже галасливі пристрої друкуючої головкою пелюсткового а потім і матричного типу.

перші принтери
перші принтери

Характерними особливостями даного типу принтерів є їх порівняно невелика швидкість друку (у графічному режимі) і дуже висока ціна. Середнього класу принтер коштував тоді майже як автомобіль, що робило його дуже непривабливим для домашнього користування.

З часом були розроблені струменеві та лазерні принтери. Виробники зуміли зменшити вартість деяких моделей до 100-150 доларів, що відразу ж привернуло до них увагу користувачів. Але вартість оригінальних картриджів та інших витратних матеріалів дуже висока, і становить майже 60-80 відсотків від вартості нового принтера.

З часом заправка картриджів стала можливою, що суттєво зменшило вартість експлуатації домашнього принтера. Існують спеціалізовані фірми, роботою яких є відновлення картриджів. Сьогодні у всіх містах дуже багато домашніх користувачів мають принтер або БФП, повторна заправка картриджей принтера економить їм чималу суму грошей.

У деяких випадках це можна зробити самостійно, для цього потрібно купити комплект чорнил і шприц. Якщо все робити акуратно і по інструкції - ресурсу картриджа має вистачити на 7-10 перезаправок, а далі вам вже вирішувати: купувати новий картридж, або цілий принтер з новим комплектом картриджів (за ціною практично одне і те ж).

Якщо плануєте придбати собі новий принтер, або БФП, варто заздалегідь подбати про вибір такої моделі, до якої можлива заправка картриджів. Для консультації варто звернеться у фірму, яка проводить ремонт картриджів: НР, canon, samsung, brother - практично всі вони випускають моделі, що допускають багаторазову заправку. Фахівці із задоволенням проконсультують вас щодо вартості заправки кожної конкретної моделі. Вам тільки залишиться піти в магазин і придбати потрібний принтер. Тепер за порівняно невеликі гроші, ви зможете дому друкувати великі обсяги тексту, або навіть фотографії відмінної якості, тільки для цього треба буде придбати спеціальний папір для фотодруку.

VT (vt-company.com.ua) - компания, которая предоставляет услуги по заправке картриджей, прошивкой принтера. Не отдавайте свою технику в руки аматорам, часто очистка картриджей после неправильной заправки стает невозможной.

Джерело: http://vt-company.com.ua

Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.