Професійний аутсорсинг. Його переваги Автор: kseniya_www · Опубліковано: 02.08.2013 16:27 · Розділ: Економіка

Незалежно від роду діяльності вашої компанії, ви за законом зобов'язані вести облік всіх операцій. Завдяки бухгалтерського обліку ви бачите майнове і фінансове положення вашого підприємства. Однак, правила ведення обліку постійно змінюються, тоді як фінансова криза змушує керівників компаній повністю міняти механізм підприємства. У таких умовах штатний бухгалтер не завжди може професійно відреагувати на ситуацію і змінити бухгалтерські документи відповідно до правил.

Коли законодавча база коригується практично щопівроку, в домашніх умовах услідкувати за замінами складно. В такій ситуації питання самостійного ведення бухгалтерського обліку дрібними підприємствами стає практично неможливим. Для цього і придумали аутсорсинг. Це компанії, що займаються навчанням бухгалтерів, деколи вони беруть на себе весь обліковий процес на підприємстві.

Якщо ви користуєтеся послугами аутсорсингової компанії, то вам більше не доведеться піклуватися про підвищення кваліфікації ваших штатних бухгалтерів, а також не доведеться витрачатися на покупку нового програмного забезпечення. Всі ці турботи, як і весь бухгалтерський облік, візьме на себе компанія.

Бухгалтерські послуги ціни залишаються на оптимальному рівні, тому звернутися за допомогою в аутсорсингові компанії набагато вигідніше, ніж утримувати власний штаб економістів. Кожен фахівець: обліковець, юрист, економіст і навіть адвокат в рівному обсязі працюють на те, щоб підняти систему обліку вашого підприємства до такої, що відповідає податковому законодавству.

Аутсорсинг персоналу - це ще одна спеціалізація компаній, яка дозволяє вам передати всі роботи пов'язані з виплатою заробітної плати зовнішньої фірмі. Завдяки віддаленій роботі фахівців вам не доведеться особисто співпрацювати з працівниками. Аутсорсингова компанія є найбільш економним варіантом, оскільки зажадає оплату тільки за виконаний обсяг роботи, який набагато менше місячної заробітної плати.

На початку співпраці з аусорсинговой компанією ви підпишіть договір щодо нерозголошення інформації. Фахівці щодня перевіряють актуальність баз даних, тому вся документація ведеться у відповідності з новими нормами законодавства.

Аутсорсингова компанія гарантує, що надаватиме вам потрібну звітність в строк, а також повністю бере на себе відповідальність перед контролюючими органами.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.