Діткам - найкраще. Обираємо меблі до дитячої Автор: kseniya_www · Опубліковано: 02.08.2013 16:15 · Розділ: Цікаві факти

При оформленні дитячої кімнати потрібно пам’ятати деякі аспекти, більшість з яких зв’язані з вибором меблів для дитини. Такий процес є дуже складним, але якщо підійти з розумом, то потрібно не так багато часу, як очікувалось з самого початку. Як відомо, дитячі меблі повинні бути доволі міцними, стійкими до пошкоджень, а також вони мають володіти хорошими характеристиками, до яких відноситься матеріал, який повинен бути екологічно чистим і безпечним для малюка.

Меблі повинні бути нормальних розмірів, бо малюку буде незручно користуватися шухлядами, шафами і т.д. У себе в кімнаті дитина повинна відчувати себе господарем, їй потрібен затишок та комфорт. Також необхідно слідкувати за тим, щоб детская мебель відповідала віку вашого малюка.

Критерії для дизайну дитячої кімнати дуже прості і їх існує всього три :
1) функціональність та компактність;
2) безпека. Малюк не має постраждати, навіть якщо переверне на себе якісь речі;
3) оригінальний підхід. Дитина повинна гордитись своєю кімнатою, звати гостей.

Розглянемо кожен пункт по порядку. У дитячої кімнати часто є дуже багато функцій, тобто вона повинна служити і місцем для сну, ігор, відпочинку та інших розваг, навчання. Це «комплексна» кімната, яка містить в собі в тому числі і гардероб, і вітальню для гостей вашої дитини. Розмістити дитячі меблі треба в такому порядку, щоб усе потрібне дитині помістилось і, мало того, ще і залишилось вільне місце для ігор.

В другому пункті слід взяти до уваги безпечність меблів, які знаходяться в кімнаті дитини. Ті речі, які оточують вашу дитину головним чином впливають на її характер, сприйняття нового, розвиває певні емоції, додає естетику в мислення та інтелектуальний розвиток. Психічна безпека також дуже важлива – не потрібно ставити речі, які могли б якимось чином злякати малюка. Гострі кути на меблях повинні бути відсутні, щоб малюк не міг одержати якогось роду травми, але в той самий час вони мають бути міцними.

На теперішньому ринку пропонують меблі до дитячої кімнати з багатьох матеріалів: ДСП, пластику, ДВП, дерева. Але потрібно пам’ятати, що матеріал мусить бути абсолютно безпечним по екологічним характеристикам. Все найкраще треба віддавати дітям, бо вони найкраще, що у нас є.


Інші новини розділу