Чи можливо навчитись віршувати за допомогою підручника? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 02.08.2013 16:08 · Розділ: Цікаві факти

До недавнього часу прилавки книжкових крамниць пропонували незліченну кількість самовчителів, які присвячені тому, аби навчити вас складати вірші. У таких книжках авторами давались гарантії, що покупець зможе стати поетом буквально за n-ну кількість днів. Але авторами цих псевдо підручників свідомо не згадується, що римувати слова та віршувати – полярно різні речі.

Уся річ у тому, що для створення справжньої поезії творцеві цих рядків потрібно тривалий час розумово працювати, адже поезія – це ознака інтелектуальної та душевної зрілості поета, що оздоблена особливим його світоглядом, який неможливо сформувати тільки-но прочитавши такий підручник. Найкращим прикладом слугуватиме дитяче сприйнятті. Кожна мала дитина є відкритою до отримання нових почуттів, переживань, емоцій. Зверніть увагу, що діти, які незалежні від точки зору вже дорослої свідомої людини, мають абсолютно інше бачення цього світу, тому і деякі їх висловлювання думок можуть бути доволі несподіваними.

Люди, яким вдалося пронести через роки сприйняття літератури не в якості викладу певних подій чи почуттів автора, а в якості сильних емоційних переживань, викладених на папір, мають напрочуд великі шанси стати в майбутньому поетами. Безумовно, на здатність майбутнього автора поезії складно віршувати вкрай велике значення мають хвилювання автора у дитячі та юнацькі роки, які відклались у емоційному стані, будь це певний емоційний сплеск при побаченій якійсь події чи певний уклад у родині… Для розвитку творчих здібностей поштовхом може слугувати навіть щонайменший, на перший погляд незначний випадок у повсякденному житті.

Як результат, справжнім поетом може стати тільки глибока та сильна особистість, яка не може бути вихована тільки за допомогою прививання манер та етикету. Але існує думка, що за допомогою певних підручників та курсів можна розвинути здібності потенційного поета. На сьогодні існує така думка, що для посилення функцій віршотворця достатньо буде в майбутньому запустити комп’ютерну програму. А на сьогодні вам пропонуються самовчителі, які можна придбати, завітавши у книжный магазин.

Але варто наголосити, що усі спроби навчитися літературно правильно віршувати за допомогою вироблення у людини навичок складання римованих рядків заздалегідь уже приречені на провал. Тому що справжньою поезією являється не стільки набір слів, підібраних та розставлених у певному порядку написання, скільки це являється напрочуд складною та наполегливою мозковою роботою та, безумовно, душі, а результат, як відомо, не завжди буде викладений у римовані рядки та рамки спів звучання.


Інші новини розділу