Чоловіча сила та гідність: як зберегти здоров'я Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.08.2013 15:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Сьогодні напрочуд актуальним постало питання чоловічої сили. Не тільки у плані захистити слабку жінку чи дитину, а також це стосується і сили у ліжку. Про цю проблему досить велика кількість чоловіків старається не говорити, вони замовчують факти «осічок» у ліжку. Згідно даних статистики майже десять відсотків чоловіків у різному віці стикаються із такими явищами, як нездатність отримати повноцінне задоволення через еректильну дисфункцію. На жаль, на сьогоднішній день дані показують, що ця проблема набула більш молодого віку.

І не варто сильно цьому дивуватися, адже сьогоднішній ритм багатьох чоловіків – це правило, яке звучить, як «наздогнати та перегнати». Також не варто забувати про модне на сьогоднішній день неправильне швидке харчування, яке далеке від повноцінного; куріння, вживання алкоголю, часто неякісного; хронічні стреси. Адже усі перелічені фактори безжально б’ють по здібностям чоловіка у ліжку.

Доволі часто у чоловіків виникають труднощі обговорення цієї делікатної проблеми не тільки з дружиною чи партнеркою по сексу, а також із близькими друзями чи з фахівцем медичного напрямку. Це нагадує свого плану сніжну грудку, яка тільки наростає, збираючи на шляхи усілякі негаразди, стреси, незадоволеність собою чи оточуючими. Навіть незначний сімейний конфлікт та необачно кинута фраза про чоловічу гідність може призвести до плачевних наслідків та ускладнити до того і так непросту ситуацію. Інтим являє собою саму ту сферу, де чоловік, якщо він не на п’єдесталі першості, з легкістю може впасти у паніку. А багатьом відомо, що панічний страх сковує судини, чим навіть на фізіологічному рівні, а не тільки на психологічному, доставляє вельми значні перешкоди для повноцінного чоловічого життя.

На сьогодні існує декілька ступенів еректильної дисфункції, яку можна лікувати як консервативним шляхом, так і за допомогою оперативного втручання. Окрім пігулок для підвищення ерекції варто зосередити увагу на статті, про те який існує быстрый способ повышения потенции на 100%!

Варто також зазначити, що проблемою частої еректильної дисфункції зацікавились не тільки лікарі-андрологи, а також це питання стосується і лікарів-ендокринологів, адже така хвороба, як цукровий діабет, здатна спровокувати чоловічу неспроможність у досить молодому віці, тому що цукровий діабет являє собою хронічне захворювання, внаслідок чого порушується не тільки обмін речовин, але зокрема й перерозподіл гормонів в організмі.

Тому радимо якнайшвидше звернутись по допомогу до фахівців, адже хронічні стресові ситуації, незадоволеність собою, занижена самооцінка можуть призвести до плачевних наслідків.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.