В Маріуполі з'явився двір мрії с сучасними тренажерами та облаштованими площадками Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.08.2013 15:52 · Розділ: Спорт

Жителі Маріуполя тепер займаються спортом на новому майданчику, який нещодавно обладнали сучасними спортивними тренажерами. Найближче добиратися до нового спортивного майданчика буде мешканцям проспекту Луніна. Новенькі тренажери встановлені прямо біля будинку № 13б.

На алеї є сім тренажерів, серед яких орбитреки та інші гімнастичні снаряди. Катерина Орлова поділилася інформацією, що доставка та встановлення чотирьох тренажерів гімнастичного комплексу обійшлася в 20 тисяч гривень. Сьогодні їй радісно дивитися, як жителі найближчих районів збираються разом у дворі, щоб позайматися і поспілкуватися. Таке відчуття, ніби знайшли щось спільне і здружилися.

Встановлення нових тренажерів стало можливим завдяки спонсорській підтримці групи мешканців. Також допомогли депутати міської ради, члени партії Регіонів. Вони купили дітям кілька волейбольних м'ячів і ракетки для бадмінтону. Особливо хочеться відмітити допомогу Юрія Титова, Максима Кириченко, Дмитра Узуна і Костянтина Карнауха.

Спортивний майданчик було вирішено обладнати після того, як двоє жителів цих районів перемогли у конкурсі, який проводила група «Метінвест». На змаганнях вони виграли призи в сумі 50 тисяч гривень і стали ініціаторами облаштування спортивного майданчика. Тепер в їх планах облаштування міні-футбольного поля, яке буде огороджено сіткою. Рейки для огорожі, а також укладання для покриття вже закуплено. Жителів захопила ідея взяти участь у щорічному конкурсі «Наш двір» і у них є всі шанси, щоб виграти в цьому конкурсі.

Біля майданчика зібралися бабусі і мами, які спостерігають за активними діями на спортивному майданчику. Кожен житель району висловлює свої захоплення з приводу облаштування майданчика. Раніше двір біля будинку №13б був порожній і захаращений, а тепер тут з'явилися гарні газони, на яких вже виросли однорічні та багаторічні квіти. Раніше порожнє місце - перетворилося на центр розваг. Не забули також і про літніх жительок, для них зробили гарні лавки, з яких вони можуть спостерігати за подіями на майданчику.

Волейбольний майданчик майже готовий. За словами Юрія Титова, координатора благоустрою двору, металевий каркас вже встановлений, залишилося тільки натягнути сітку. На нових майданчиках вже проводили змагання з вуличного баскетболу. Тільки в 2013 році в таких змаганнях взяла участь 31 команда.


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.