Правильне визначення періоду овуляції - дуже важливе для кожної жінки Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.08.2013 15:48 · Розділ: Суспільство

Кожній дівчині чи жінці дуже важливо чітко визначати ознаки овуляції. Це має значення як для тих, хто хоче завагітніти, так і для тих, хто цього вкрай не бажає. Існує багато способів контролю процесу овуляції і кожна жінка повинна їх знати. І хоча не всі виявляють бажання і терпіння постійно вимірювати температуру, малювати схеми та графіки, проводити спеціальні тести, проте овуляція відбувається кожного місяця і, знаючи її ознаки, можна з легкістю контролювати стан свого організму. Уважні жінки, які знають та слідкують за своїм організмом, мають можливість досить безпомилково визначати день овуляції, що дуже зручно як для бажаючих народити дитину, так і для тих, хто ще не готовий до серйозних кроків. Деякі пари намагаються слідкувати за овуляцією для того, щоб спланувати стать майбутньої дитини. Це пов’язано з швидкістю пересування та періодом життя X (жіночих) та Y (чоловічих)-сперматозоїдів. Однак такий метод не являється 100 %-м.

Тож, відмітимо основные признаки овуляции:

• зміна виділень. Під час овуляції їх вид та консистенція дещо міняється, вони стають прозорими, збільшується їх кількість. Але не потрібно хвилюватись з цього приводу – після овуляції все приходить в норму;

• в процесі овуляції у жінки підвищується сексуальний потяг. Це пов’язано з тим, що організм готовий до запліднення, а для цього йому потрібний партнер. Для забезпечення процесу розмноження жінка повинна «притягнути» до себе чоловіка;

• зміна базальної температури. Її потрібно вимірювати кожного дня в один і той же час. При цьому не можна вставати з ліжка, а тривалість сну повинна бути не меншою ніж 3-6 годин. Перед менструацією температура збільшується на 0,5 градуса, а в день овуляції знижується на 0,4-0,6 градуса. Однак необхідно пам’ятати, що на температуру можуть вплинути ще й деякі інші фактори (алкоголь, лікарські препарати, інфекційні захворювання тощо);

• зміна шийки матки. В період овуляції вона становиться дещо м’якшою та мокрою, а також змінює своє положення (піднімається). Після цього вона знову опускається та закривається.

До головних ознак овуляції ще можна віднести такі, як біль в грудях чи внизу живота, набряк рук та ніг, різка зміна настрою чи апетиту. І хоча це незначні її прояви, які можуть свідчити про будь-які інші зміни в організмі, все ж не варто їх ігнорувати. Адже всі ці фактори в комплексі дають чітке уявлення про стан вашого тіла в даний момент, що дає можливість тримати його під контролем.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.