Тюльпанове дерево і 33 водопади - відпочинок у Головинці пропонує цікаві екскурсії Автор: lesya · Опубліковано: 31.07.2013 12:21 · Розділ: Розваги

Головинка
Головинка

Вибираючи місце для відпочинку та проведення відпустки, добре подумайте, що ви в кінцевому результаті хочете отримати. Якщо ви любитель активного відпочинку, навряд чи вам буде цікавий відпочинок на морі, незважаючи навіть на розмаїття атракціонів. Вам пряма дорога в гори,де є можливість на байдарках і човнах здійснити сплав по бурхливих та часом небезпечних водах неспокійних рік. Та якщо вас приваблює незрівнянна велич блакитної гладіні, вирушайте на море: спокій морської блакиті, піщані пляжі, красиві пейзажі та спекотне сонце дозволять чудово відпочити та відновити сили.

Вибираючи, де зупинитися, необхідно добре подумати над усіма недоліками та перевагами гостьових домів, готелів чи приватного сектора. Справа в тому,що готелі, хоч і коштують дорожче, дають вам хоч якусь гарантію комфорту та виконання попередніх домовленостей. Проте не лише готелями багата Головинка. Буває, що люди, приїхавши в Головинку, отримують зовсім не те, про що домовлялися заздалегідь. Тому тут треба бути особливо обережними.

Крім того, плануючи відпустку, задумайтесь над тим, чи готові ви викласти в декілька разів більшу суму за відпочинок на популярному курорті. В деяких випадках можна суттєво заощадити, поселившись у невеликому селищі, розташованому на узбережжі моря – куди чистіші пляжі та морська вода, набагато менше людей, а також значно нижчі ціни – ось що ви отримаєте, вибравши такий варіант відпочинку.

Саме тому останнім часом дедалі більший туристичний плин спостерігається в селищі Головинка. Воно є районом Сочі, проте ціни тут вирізняються доступністю, а пляжі – чистотою. Словом, ідеальне місце для сімейного відпочинку та відпочинку з дітьми.

Окрім пологих галькових пляжів, водних атракціонів, кафе та ресторанів, Головинка приваблива ще й своїми екскурсіями. Найвизначніші місця – Тюльпанове дерево та 33 водопади, розташовані на ріці Шахе. Тюльпановому дереву виповнилося більше як півтора століття, його стовбур сягає двох метрів у ширину, а висота перевищує 35 метрів. Що ж стосується водопадів, то краса гірської річки Шахе заворожує та приваблює все нові й нові натовпи туристів.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.