Слабкі місця Ipad 4 Автор: lesya · Опубліковано: 31.07.2013 10:44 · Розділ: Нові технології

Компанія Apple продовжує радувати своїх кумирів черговими новинками. Вносячи у кожен гаджет все нові й нові удосконалення, спеціалісти та розробники компанії намагаються передбачити побажання своїх шанувальників. І, беручи до уваги сьогоднішню популярність пристроїв Apple, можна з упевненістю твердити, що їм це вдається.

У даному контексті вихід чергового планетника Apple, який отримав неофіційну назву Ipad 4, викликав бурхливу та при цьому очікувану реакцію. Найголовнішим достоїнством цього гаджета є дисплей, який завдяки особливій технології розміщення та відображення пікселів, забезпечує неймовірну чіткість зображення. Крім того, планшет працює на базі потужного читорьох’ядерного процесора, оснащений п’ятимегапіксельною камерою та підтримує надшвидкий безпровідний зв’язок.

Проте яким би досконалим не був пристрій, він не може бути ідеальним до дрібниць. Навіть якщо це пристрій від Apple. Тому й Ipad 4 має свої слабкі місця. Одним з недоліків системи є те, що у випадку навіть якоїсь незначної поломки доведеться міняти всю системну плату. Крім того, у випадку падіння та пошкодження екрану, може знадобитися замена дисплея Ipad 4, - а це, слід зауважити, задоволення не з дешевих. Тому краще заздалегідь вберегти пристрій від падіння, намагаючись якомога ретельніше стежити за ним в процесі експлуатації. Можете також придбати чохол, який прийме на себе частину удару у випадку падіння.

Що ж стосується найпоширеніших проблем з Айпадами четвертого покоління, то серед них слід виокремити наступні:
- Кнопка НОМЕ. Дуже часто саме вона потребує заміни, адже є єдиною кнопкою управління інтерфейсом. Навантаження, яке доводиться їй витримувати, коли користувач раз за разом повертається до цієї кнопки, стає причиною швидкого зношування і необхідності заміни цього елементу.
- Пристрій не вмикається. Це також одна з найпоширеніших проблем планшетника. Причина несправності часом може бути і зовсім банальна – просто розрядився акумулятор. Однак іноді навіть після цього Ipad 4 може не запускатися. В такому випадку натисніть одночасно дві клавіші – НОМЕ і «Увімкнути», і деякий час утримуйте їх в такому положенні. Якщо й після цього пристрій не спрацював, доведеться звернутися в сервісний центр - скоріше за все, несправність торкнулася внутрішніх компонентів планшетника. Ще однією причиною того, чому Ipad 4 не вмикається, може бути несправність акумулятора.
- Іноді проблеми спостерігаються з зарядкою. Причина цієї поломки може критися у несправності зарядки чи акумулятора. В деяких випадках, особливо якщо ви заряджаєте Айпад від комп’ютера, для зарядки може просто не вистачати енергії.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.