Мама Кейт годує принца грудним молоком Автор: kseniya_www · Опубліковано: 30.07.2013 18:58 · Розділ: Суспільство

Великобританія і весь світ ретельно стежить за новинами у королівській сім’ї.

Як відомо, маленький принц Кембриджський з’явився на світ 22 липня. Георг Олександр Луї має гарний апетит і коли хоче їсти, вередує що є сили.

Молоде подружжя Кейт Міддлтон і принц Ввільям показують гарний приклад усім британцям. Так, принц взяв двотижневу відпустку і допомагає дружині доглядати за дитиною. Пара відмовилася від послуг няньки і займається вихованням сина самостійно. Изоляция труб в даному випадку їм не потрібна. Герцогиня Кембриджська вирішила відмовитися і від послуг королівських годувальниць, і штучних молочних сумішей. Мама годує Георга власною груддю. Кейт вважає, що кожна мама повинна так чинити, адже від цього залежить здоров’я малюка. Спершу у неї були невеликі проблеми з годуванням сина, але акушерка допомогла їй подолати ці труднощі. А маленький Джордж з задоволенням смакує маминим молоком і дуже голосно кричить, коли хоче їсти. Як каже сама Кейт, його важко не почути. Таке рішення Кетрін прийняла самостійно. Ніхто навіть і не здогадувався про її наміри.

Що стосується імені третього спадкоємця королівського престолу, то британці провели ціле дослідження. Георгом звали брата королеви Єлізавети II. Георг VI свого часу зрікся престолу. Олександром він названий на честь хресної Олександри. Це також друге ім'я королеви. Ім'я Луі традиційне для хлопчиків королівської сім'ї. Але саме подружжя запевняє, що якогось символізму годі шукати. Просто їм подобається таке ім'я. Крім того ще не факт, що він ввійде в історію сааме під цим ім'ям. Історики нагадують, що король чи королева в разі їхньої коронації мають право вибрати собі нове ім'я. Так, в разі, коли до нього дійде черга він може бути Георгом VII. Принц Чарльз, пеший у черзі на престол, стане Карлом III, а принц Ввільям – Вільгельмом V.

Британія вже встигла познайомитися з малям. Пара з задоволенням продемонструвала його біля дверей клініки Святої Марії і відповіла на всі питання зацікавлених людей. Слід зазначити, що маленький принц уже заробив для британської корони мільйони фунтів стерлінгів, адже провідати малюка бажають численні туристи. Крім того великою популярністю користується і туристична продукція, яку виготовили з такої нагоди.

У захваті від малюка і новоспечена тітка – молодша сестра Кейт Піппа. Вона також повідомила, що в цьому році збирається вийти заміж за 35-річного банкіра Ніко Джексона.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.