Натяжні стелі "Зіркове небо". Тепер не тільки красиві, а й функціональні Автор: kseniya_www · Опубліковано: 30.07.2013 17:53 · Розділ: Цікаві факти

До радянських часів декорування стель в нашій країні не було чимось неймовірним.
Навпаки, люди намагалися прикрасити стелі ліпниною, позолотою в часи, коли в архітектурі панувало бароко. Пізніше, в часи «Бель Епок», як називали період до першої світової війни, на зміну ліпнині прийшли декоративні візерунки, скло, дзеркальне оздоблення та стелі, розмальовані квітами в пастельних тонах.

З приходом радянської влади інтерес до оздоблення та декорування стель значно впав, оскільки така жага до прекрасного могла значно нашкодити людині, адже це – пережитки буржуазного мислення. Та і де ж тут розженешся при висоті стелі в 2 метри 50 сантиметрів в «хрущівках».

Тепер все поступово відроджується, крім добре знайомих способів декорування з’являються нові, про один із яких – оформлення натяжних стель у вигляді зіркового неба і йтиметься у статті.

Навіть класичні натяжні стелі, які з’явилися уже декілька десятків років тому не втратили свою актуальність і оригінальність, оскільки вони можуть прикрасити практично кожен зі стилів, як класичних, так і сучасних. Вони не тільки прекрасно виглядають, вони найбільш практичні зі всіх варіантів покриття стелі. Різноманітність кольорів та фактури дозволяє компонувати їх з багатьма існуючими дизайнерськими рішеннями в інтер’єрі.

Останнім часом в моду ввійшло оформлення стель спальних кімнат та дитячих у вигляді зіркового неба. Найлегшим варіантом здійснення цього задуму є натяжные потолки. Реутов, як містечко біля столиці, може похвалитися різними способами такого оформлення.

Раніше було популярним наклеювати на основний фон натяжної стелі кусочки фольги, або люмінесцентного матеріалу у вигляді зірок, що імітувало свічення зіркового неба в напівтемряві.

Тепер, з появою мініатюрних світлодіодних джерел світла стала можливою інша модель, яка виконує не тільки естетичну функцію. Стеля тепер працює як одна велика люстра, яскравість якої можливо регулювати в залежності від потреб в той чи інший момент. Це може бути яскраве денне освітлення, або свічення тільки декількох лампочок в напівтемряві. Мало того, ви зможете також розмістити світлодіоди у вигляді окремих сузір’їв – або зодіакальних, або декількох найбільш відомих.

Також при монтажі такої системи освітлення можливо використовувати і галогенні лампочки, які мають великий строк експлуатації, а також легко монтуються. Але при використанні «галогенок» потрібно знати, що вони дуже сильно розігріваються, тому плівка натяжної стелі потребує додаткового термозахисту. Заміна галогенних лампочок потребує спеціальної рукавички, оскільки жир, який є на пальцях, призводить до руйнування лампочки і виходу її з ладу.


Інші новини розділу