Британські в’язні оцінюють тюрми Автор: kseniya_www · Опубліковано: 30.07.2013 15:34 · Розділ: Цікаві факти

Популярний в Великобританії туристичний сервіс TripAdvisor надав можливість оцінити якість свого перебування британським в’язням.

Можливо, місце не саме приємне, але засуджені не нарікають, а навіть вправляються у дотепності. А що залишається робити, коли вільного часу більш, ніж достатньо. Свої відгуки вони також розміщають на сайті Google Map.

Підходять засуджені до поставленого питання відповідально, розставляючи зірки, як у рейтингу готелів. Вони оцінюють не лише якість умов самого перебування у в’язниці, якість харчування, а й саме територіальне розміщення. Начебто не все рівно, де розташована в’язниця: чи на окраїні міста, чи в центрі, чи є там поблизу ріка чи ні?

Колишній в’язень тюрми Pentonville, яка розташована на півночі Лондона залишив відгук, сповнений захвату від перебування у цьому безкоштовному «готелі». Він запевняє, що в цьому закладі британської пенітенціарної системи «прекрасна атмосфера, зручні ліжка, добродушні сусіди по камері і смачна їда». Він оцінив своє перебування в цьому «санаторії» на відмінно.

В’язниця HMP Belmarsh, що на півдні Лондона, теж дістала високу оцінку. Хтось навіть назвав його дуже сучасним готелем у двох кроках від ріки. Інший дотепник відгукнувся про неї як про дуже цікаве місце, де можна зустріти багато героїв новин. Чи він і сам раптом не був одним із таких популярних людей? Сумнівна слава, слід зазначити.

В’язень тюрми Wandsworth написав в Гуглі аж цілу статтю, яку варто просто процитувати. «Місце розташування досить вигідне, - пише він зокрема, - в самому центрі міста. Навряд чи де інде знайдеш місце з такими умовами проживання за доволі скромну оплату. Це місце стає все більш популярним, мені навіть доводиться боротися з іншими бажаючими за можливість проживання тут. Трапляється навіть таке, що хтось в останню хвилину перехопить твою броню». Єдине що його не влаштовує у пенітенціарному сервісі, так це якість їди. Він оцінив її як задуже м’яку, і не вельми поживну. Також його не влаштовують розміри порцій, які доволі маленькі. От так і не зрозумієш: мало того, що їда не смачна, так ще й мало дають. Треба було на волі харчами перебирати. Але в результаті він усе ж присвоїв цьому «готелю» чотири зірочки. «Побувайте тут і ви не пожалкуєте, і не розчаруєтесь», - запросив він відвідувачів Гугла.


Інші новини розділу