Унікальні властивості масажу Автор: kseniya_www · Опубліковано: 30.07.2013 13:44 · Розділ: Краса і здоров'я

Масаж — це унікальна процедура, котра дозволяє вам розслабитися, заставляє забути про всі буденні проблеми та турботи. Масаж відновлює гармонію душі і тіла.

Вплив масажу відбувається через дотик. З його допомогою мозок через численні нервові закінчення поверхні шкіри отримує певні інформаційні імпульси. Обробивши інформацію, мозок заставляє організм виробляти ендорфін, котрий вважається гормоном щастя. Відчуття спокою та повного розслаблення після масажу пояснюються дією саме цього гормону. Ендорфін також є природним болезаспокійливим засобом.

Масаж стає незамінним засобом зняття стресу після напруженої роботи, а також розслабить м’язи та усуне біль у них після активних тренувань.

Будь-які масажні процедури покращують кровообіг, а, відповідно, і полегшують дихання. Коли кров починає активно циркулювати, організм поповнюється киснем та корисними мікроелементами. В результаті цих процесів покращується травлення та проходить головна біль. Застосовуючи окремі масажні прийоми, можна знизити кров’яний тиск і сповільнити пульс.

Не менш корисним є вплив масажу на стан шкіри – вона стає більш гладкою та ніжною на дотик. М’язи після масажних процедур робляться більш еластичними, гнучкими та рухливими. Тому людям, котрі ведуть малорухливий спосіб життя, потрібно регулярно користуватися послугами масажистів. Лімфатична система, яка відповідає за імунітет людини, під час масажу очищається від хімічних відходів життєдіяльності, за рахунок чого покращується загальне самопочуття та підвищується стійкість організму до різних вірусних інфекцій.

Зараз існує дуже багато видів масажних технік, кожна з них має свої особливості і показання до застосування. З розвитком технологій появився новий вид масажу – апаратний або вібраційний. Для виконання такого масажу використовуються різноманітні апарати та вибромассажеры. Вібраційний масаж має характерний терапевтичний вплив на організм людини та є ефективним знеболюючим засобом. Його можна застосовувати для лікування різних патологічних станів. Позитивний результат досягається шляхом активізації обмінних процесів організму. За рахунок цього швидко зникає втома та відновлюється працездатність.

За допомогою масажу також лікують стреси, депресії та інші психологічні розлади. При таких симптомах, як правило, добре допомагає масаж голови. Мозкова діяльність покращується за рахунок активізації кровообігу, в результаті чого зникає роздратування, покращуються можливості концентрації, а мислення в цілому стає позитивним.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.