Британському "Люциферу" заборонили виходити на вулицю Автор: Вікторія · Опубліковано: 17.07.2009 15:36 · Розділ: Життя

39-річний Гевін Паслоу (Gavin Paslow) звинувачується в отриманні 3553 фунтів стерлінгів (більше 5800 доларів) незаконним шляхом. Ці гроші британець витратив на пластичні операції, які, як він вважає, зробили його схожим на Люцифера. Щоб бути схожим на диявола, Паслоу звернувся до спеціалістів з проханням розрізати йому язик, змінити забарвлення очей в яскраво-зелений колір, імплантувати великі ікла та роги. Крім цього британець вирішив змінити ім'я. Тепер він просить, щоб його називали Diablo Delenfer (диявол з пекла).

Щоб заробити гроші на медичні процедури, "Люциферу" довелося працювати відразу в трьох різних організаціях, а також підробляти охоронцем. Його звинуватили в тому, що він вчасно не повідомив Департамент праці і пенсійного забезпечення (Department for Work and Pensions) про свої доходи. В результаті, йому довелося визнати себе винним в здійсненні семи правопорушень.

У квітні поточного року Паслоу засудили до 200 годин громацьких робіт. Пізніше це покарання довелося замінити обмеженням свободи пересування, оскільки обвинувачений не зміг виходити на роботу в зв'язку з незадовільним станом. Представники Департаменту праці і пенсійного забезпечення відзначають, що подібні правопорушення здійснювалися і раніше, проте вони ніколи не бачили, щоб отримані незаконним шляхом гроші витрачалися на подібні цілі. Сам Гевін Паслоу визнав, що це була помилка, і пообіцяв відпрацювати всі гроші, отримані незаконно. Чоловік додав, що йому подобається його зовнішність і він не збирається зупинятися на досягнутому. Британський "диявол" мріє про справжній хвіст.

Джерело faststart.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.