Цікавий та неповторний Геленджик Автор: kseniya_www · Опубліковано: 29.07.2013 23:19 · Розділ: Цікаві факти

Неймовірна краса Геленджицької бухти, живописні Кавказькі гори, неповторна природа з незчисленною кількістю водоспадів – все це один з найвідоміших курортів Росії – Геленджик. Містечко популярне серед туристів своїми пляжами, водоспадами, цінними запасами мінеральних вод. До того ж, Геленджик сповнений цікавих та визначних місць та подій.

Так, найвідоміша набережна міста є найдовшою в світі. Вона має протяжність більш ніж на 8 кілометрів вздовж Геленджицької бухти. Не дарма вона вважається найкрасивішою та найзручнішою набережною на всьому побережжі Чорного моря. Вона розпочинається на одному кінці міста і закінчується на іншому і має дуже вдале розміщення для піших прогулянок. Вздовж всієї набережної обладнані піщані пляжі.

Щоб зробити свій отдых в Геленджике більш цікавим та насиченим, підніміться на гору Маркхот. На її схилі розміщений надпис «Геленджик», який вважається одним з найбільших в світі. «Геленджик» може сміливо конкурувати з «Hollywood» - букви мають висоту 22 метри, а весь надпис видно навіть з космосу.

В місті діє три аквапарки – «Бегемот», «Дельфін» та «Золота бухта». Останній, до речі, є найбільшим в Росії та входить в п’ятірку найкращих та найпрестижніших комплексів Європи. «Золота бухта» займає більше 15 гектар площі та має безліч найсучасніших атракціонів як для дітей, так і для дорослих.

В Геленджику проводиться єдиний в світі Гідроавіасалон. На виставці демонструються ретро експонати та сучасна авіація різних компаній. Унікальна льотна програма від кращих льотчиків країни демонструє можливості авіатехніки в небі над Геленджицькою бухтою. Гидроавіашоу проводиться раз в два парних роки на території випробної бази Таганрозького авіаційного заводу по виробництву гідролітаків, що знаходиться в Геленджику. Найближче шоу пройде в вересні 2014 року.

В кінотеатрі «Буревісник» кожні два непарні роки проводиться Геленджицький фестиваль мистецтва «Південні ночі» - феєрверк письменників, музикантів, артистів, художників, колективів з Росії та світу. В межах фестивалю проходять кінопокази, спектаклі, концерти, творчі зустрічі. Тому, якщо в період вашого відпочинку в Геленджику буде проходити цей фестиваль, обов’язково відвідайте його, насолодіться незрівнянною творчістю та мистецтвом.

Відпочинок в Геленджику обов’язково буде незрівнянним. Краса природи, лікувальні води, історичні пам’ятки та сучасні розважальні комплекси та заходи забезпечать лише позитивні емоції та залишать незабутні спогади.


Інші новини розділу