Депіляція чи епіляція. Плюси та мінуси Автор: kseniya_www · Опубліковано: 29.07.2013 20:42 · Розділ: Краса і здоров'я

Депіляція – процес видалення тільки верхньої частини волоска, без видалення кореня за допомогою кремів-депіляторів, воску, смоли та електроепіляторів.

Эпилклаб - вся информация по эпиляции
Эпилклаб - вся информация по эпиляции

Епіляція (лазерная эпиляция, електро-, фото-) руйнує саму волосяну цибулину, що запобігає подальшому росту волосків.

Для ознайомлення розглянемо всі види епіляторів і депіляторів, що користуються популярністю.

Креми-депілятори складаються з хімічних речовин, які, досягаючи коріння волосків, руйнують кератини, з яких складається волосся. Метод простий, оскільки крем потрібно намастити на ділянку тіла, а потім зняти за допомогою спеціальної лопатки разом з волосками. Перевагою можна назвати те, що процес неважкий і безболісний. Недоліком є наявність неприємного запаху та швидке відновлення волоска, часті алергічні реакції на шкірі.

Воскові депілятори – це напівфабрикати, нанесені на папір. Розігрівається воск долонями та прикладається до шкіри. Перевага – при правильному процесі волоски довго не з’являються. Недолік – дуже болісна процедура, поява волосин, що вросли.

Електродепілятори достатньо не болісно та вкрай ефективно видаляють волоски, але не підходять для видалення волосся в надчутливих зонах.

Лазерна епіляція - це видалення волосин з допомогою концентрованого променя світла. Завдяки енергії, яка по волосині надходить в фолікул відбувається руйнування його і послідуюче «запаювання» судин, які його живлять. Плюсами є те, що волосинки з часом щезають, підходить до всіх типів шкіряного покриву. Мінуси – непрофесійність або застарілі лазери можуть залишати опіки на шкірі.

Для фотоепіляції застосовується гель, завдяки якому шкіра не піддається впливу спалахів активного світла. Світло руйнує волосяну цибулину. З часом волосся стає все менше. Перевага – можна видаляти волосся на всіх частинах тіла, недоліки – машина не може побачити білого волосся, а також не гарантується те, що волосся не відросте через деякий проміжок часу.

Електроепілятори – прилади в яких за допомогою струму, що подається до волосяної цибулини утворюється мікроіскра, яка і руйнує волосок. Процедура триває до року. Плюсом можна назвати те, що волосся гарантовано не повернеться, а мінусом те, що це дуже дорога і болюча процедура, не дивлячись на те, що проводиться знеболення.

При Elos епіляції використовується об’єднання електричного і світлового впливу на волосяну цибулину. Тут присутній струм високої частоти і світло, яке направляється в корінь волосини не травмуючи шкіру. Перевага цього методу – практично безболісна процедура, волосся не повернеться. Мінус – терпіння та чималі гроші.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.