5 простих способів, які допоможуть продовжити життя iPhone Автор: lesya · Опубліковано: 29.07.2013 17:57 · Розділ: Мобільний зв’язок

Пройшло чимало часу, і ось ви тримаєте в руках новенький, щойно куплений, такий омріяний та довгоочікуваний iPhone 5. Природно, що заплативши кілька тисяч за гаджет, вам хочеться максимально продовжити термін його експлуатації, зберегти зовнішній вигляд, захистити від подряпин та тріщин. Насправді, зробити це не так уже й складно - головне, запам’ятайте декілька правил поведінки з iPhone 5.

1. Якщо телефон впав у воду, негайно витягніть його звідти, розберіть, витягніть акумулятор і несіть в майстерню – однією з найпоширеніших помилок, яку допускає більшість користувачів, є намагання висушити телефон за допомогою гарячого струменя повітря з фену або ж на батареї. Цього робити не слід, адже лише в майстерні спеціалісти зможуть обробити деталі технічним спиртом чи спеціальною рідиною, які в подальшому запобігатимуть корозії деталей пристрою. З феном ви цього не зробите.

2. Для запобігання появі подряпин на екрані та корпусі мобільного придбайте чохол. На сьогоднішній день вибір чохлів надзвичайно широкий. Є дешевші моделі, а є справжні шедеври від виробників світового рівня. Якісний шкіряний чохол не лише захистить корпус від подряпин, але й виконуватиме роль амортизатора при падінні. Якщо ви шукаєте аксесуари для iPhone 5, заходьте на сайт магазину «Цифровий» - всегда можно выбрать здесь чехол на iPhone 5.


3. Щоб вберегти телефон від пошкоджень при падінні, придбайте спеціальний бампер. Його кріплять по периметру пристрою, і він також пом’якшує удар при падінні.

4. Якщо ж ваш iPhone 5 все-таки впав, втягніть з нього акумулятор і трохи зачекайте. Лише після цього вставте акумулятор в телефон і увімкніть пристрій. Якщо по проходженню певного періоду часу після удару ви помітите щось неладне в роботі пристрою, доведеться звернутися в сервісний центр.

5. Дуже часто через невеликий проміжок часу в мобільному пристрої з ладу виходить акумулятор. Не поспішайте його викидати: спробуйте через деякий час кілька разів зарядити батарею – можливо, вона ще трохи прослужить вам. До речі, дуже часто акумулятори виходять з ладу через неправильну експлуатацію – якщо ви виймаєте батарею з увімкненого телефону, або ж використовуєте «лівий» зарядний пристрій, для прикладу. Щоб цього не сталося, ретельно дотримуйтесь рекомендацій компанії-виробника, не залишайте телефон біля відкритого вогню чи в приміщеннях з високою температурою повітря.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.