Цікаві факти з історії гральних автоматів Автор: lesya · Опубліковано: 28.07.2013 09:52 · Розділ: Розваги

Гральними автоматами сьогодні нікого не здивуєш. Вони здобули популярність практично в усіх куточках світу, і, незважаючи на численні заборони, продовжують дарувати гравцям ілюзію виграшу. На сьогоднішній день вони є одним небагатьох способів прекрасно провести час та моментально розбагатіти, як і, зрештою, за мить спустити цілий маєток.

Популярність гральних автоматів дійшла до того, що навіть люди, далекі від світу азартних ігор, про них чули і з ними в житті стикалися. Проте далеко не всі, навіть найзапекліші гравці, знають деякі факти, якими багата історія гральних слотів.

Приміром, в далекому 1905 році, коли «однорукі бандити» Фея завоювали неймовірну популярність, конкуренти, знемагаючи від заздрості, викрали слот, що розташовувався в одному з барів Сан-Франциско з метою налагодження виробництва власних автоматів.

З того часу пройшло століття, і виробники втілюють в життя все нові й нові фантазії. Тому сьогодні розмаїття гральних автоматів зможе задовольнити вимоги різних гравців. Широкий вибір ігор представлений на сайті www.playgaminatorslots.com – ресурс зібрав чимало ігор, як найостанніших новинок, так і традиційних та улюблених багатьма слотів. До однієї з найсуттєвіших переваг ресурсу можна зарахувати можливість грати безкоштовно та без реєстрації. Що це дає гравцям? По-перше, можливість чудово провести час без ризику спорожнити гаманець, по-друге, користуючись безкоштовними варіантами гральних слотів, є можливість потренуватися для більш серйозної гри на гроші або ж просто ознайомитися з розмаїттям ігор, вибравши ту, яка вам найбільше до вподоби. Ресурс налагодив співпрацю з різними платіжними системами, є можливість обмінюватися грошима через СМС платежі.

Однак вернімося до історії. Декілька років тому було винайдено ігровий автомат для сліпих гравців. Творець цього незвичного слоту – компанія «Bally Gaming Systems», а сама ідея належить відомому сліпому музикантові Рею Чарльзу. Кнопки в таких автоматах підписані шрифтом Брайля, а результати комбінацій супроводжуються різними звуковими сигналами. Великі виграші супроводжуються музичними композиціями автора ідеї Рея Чарльза.

А ось іще один цікавий випадок. Британський музикант Леммі Кілмістер, людина азартна і винахідлива, одного разу зрозумів, що вечірки, які він влаштовував, витягують чималі суми з його гаманця. Однак лідеру легендарної групи Motorhead не хотілося відмовлятися від розваг, як і не хотілося платити за все самому, отож він вирішив поставити в себе вдома ігровий слот – так гості, які приходили на вечірку, залишали гроші в автоматі, що дозволило Леммі відшкодовувати хоч частину вартості гулянки.
,

Ігрові автомати не раз ставали об’єктом зазіхань шахраїв. Це й не дивно, адже біля них завжди крутилися гроші, причому великі гроші. І ось всередині минулого століття група шахраїв у Вегасі обчистила місцеві казино на $ 500 млн. Власники нічого не могли подіяти, і віддавали все нові й нові суми удачливим гравцям. Згодом, коли правда випливла на поверхню, вони за голову бралися: секрет був аж надто простий - якщо через однакові проміжки часу смикати за рукоятку слоту після випадання виграшної комбінації, вона випадала знову.

Незагнузданий азарт деяких гравців змусив німецьких законодавців заборонити власниками залів встановлювати слот-автомати на відстані менше метра один від одного. Таким кроком сподівалися запобігти ситуації, коли гравець програє шалені суми одразу на двох автоматах.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.