Як лікують наркотичну залежніть в Україні Автор: lesya · Опубліковано: 26.07.2013 13:11 · Розділ: Медицина

Наркозалежність виліковна
Наркозалежність виліковна

Про шкоду наркотиків говорити, мабуть, не варто. Зламані життя, понівечені долі, мільйони смертей – все це згубні наслідки вживання «ангельського пилу». На превеликий жаль, для більшості людей вживання наркотиків стає останнім, що вони зробили у своєму житті, і вони до самої смерті (а живуть наркомани здебільшого недовго), так і не можуть виплутатися з тенет опійного чи кокаїнового сп’яніння. Не менш невтішна ситуація з алкогольною залежністю, адже алкоголізм на сьогоднішній день вважається навіть більш небезпечним, ніж кокаїн.

Проте насправді багато життів можна було б врятувати. Головна проблема, з якою стикаються залежні люди, бажаючи розпрощатися зі згубними звичками, - це відсутність достатньої інформованості, допомоги професіоналів та психологічної підтримки. А справитися з залежністю самостійно, як свідчить статистика, практично неможливо.

Що ж стосується нашої країни, то, окрім зростання кількості наркозалежних, спостерігається ще одна проблема – відсутність достатньої кількості центрів реабілітації, які б могли допомогти ефективно справитися з проблемою залежності. Та все-таки вони є, і одним з таких центрів є клініка Доктор Благо Плюс. Розташовується вона в Одесі, на узбережжі Чорного моря, що, до речі, відіграє немалу роль в процесі лікування. Спеціалісти клініки, окрім різного роду фізіологічних процедур, спрямованих на виведення шкідливих речовин з організму хворих, готові надати психологічну підтримку нарко- та алкозалежним, допомогти у виробленні мотивації тощо. Клініка перебуває під постійною охороною, отож ризик того, що за її стіни потраплять заборонені речовини, зведений до мінімуму. В клініці лікують від ігроманії, токсикоманії та тютюнової залежності.

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті клініки. Є можливість поспілкуватися зі спеціалістами через Скайп, пройшовши консультацію у нарколога чи психолога. На сайті представлений також телефон безкоштовної консультаційної лінії.

Лікування відбувається в декілька етапів. Спершу проводяться заходи з очищення організму від інтоксикації, вводяться вітамінні та загальнозміцнювальні препарати. Далі за допомогою спеціальних препаратів проводиться зняття абсистентного синдрому. Потім настає черга активної терапії та психологічної підтримки. Завершальний етап – антирецидивна терапія – полягає у формуванні мотивації для запобігання рецидивам.


Інші новини розділу