Львів тепер будуть патрулювати освячені машини Автор: Lussilda · Опубліковано: 19.01.2009 20:44 · Розділ: Суспільство

У військовій частині №4114 (Львів) управління Західного територіального командування Внутрішніх Військ сьогодні провели обряд Водохрещення, освятили зброю, бойову техніку та службові приміщення.

19 січня 2009 року у церкві Святого Рівноапостольного Великого Князя Володимира, що на території військової частини 4114, відбулася святкова літургія за участю керівного складу управління Західного територіального командування, командування частиною, членів сімей офіцерів та прапорщиків та військовослужбовців строкової служби.

Правили Службу Божу отець Михайло Торконяк та отець Микола Гаврон. Після служби відбулося освячення води.

В парку військової частини отець Миколай освятив службові автомобілі, які кожен день патрулюють вулицями Львова, серед яких красувались три новеньких автобуси, два-подарунок від мерії міста, третій – від Головного управління внутрішніх військ. Також була освячена бойова техніка, озброєння та службові приміщення частини.

Воїни-правоохоронці з радістю набирали освячену воду в пляшки та відносили своїм товаришам по службі, які знаходилися в цей час в наряді.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.