Як ірландський студент довів, що Пекло замерзло Автор: lesya · Опубліковано: 26.07.2013 09:00 · Розділ: Освіта

Винахідливість деяких студентів не один раз зіграла їм на руку, дозволяючи вийти сухими з води навіть у вельми пікантних ситуаціях. І ця винахідливість особливо цінується сьогодні, коли у пошані вміння нестандартно мислити, приймати неординарні рішення та здійснювати непередбачувані вчинки.

Прикладів людської винахідливості є багато, проте зараз піде мова про одного ірландського студента. Відповідаючи на запитання тесту з фізики, юнак настільки вразив свого викладача нестандартністю підходу, що той, не гаючи часу, виклав його відповідь в Мережу.

Щоправда, й питання тесту, на яке повинні були відповідати студенти NUI Maynooth (Kidare, Ireland), було досить-таки незвичним. Студенти отримали завдання описати Пекло. І не просто описати, а з'ясувати, яка це система - екзотермічна, тобто та, яка випромінює тепло, чи ендотермічна - іншими словами, та, що тепло поглинає.

І поки більша частина студентів пробували прилаштувати пекло до закону Бойля-Маріотта, наш ірландець відповів наступним чином:

«Перед тим, як приступити до з’ясування цього запитання, необхідно визначити, як час взаємодіє з масою Пекла. Щоб визначити масу, необхідно знати, якою кількістю душ Пекло поповнюється, та скільки втрачає. На мою думку, потрапивши до Пекла, душа залишається там назавжди. А на запитання, скільки душ прибуває в Пекло, ми зможемо відповісти за допомогою існуючих на сьогоднішній день світових релігій.

Згідно з основними постулатами більшості сучасних релігій, лише їхня церква сповідує істину. Тому душі всіх іновірців так чи інакше стають надбанням пекла. Виходячи з того, що людина не може належати до кількох релігій одночасно,можемо бути впевнені, що всі душі рано чи пізно потрапляють до Пекла. Якщо ж зіставити показники народжуваності та смертності, можна зробити висновок, що кількість душ у Пеклі невпинно збільшується.

Далі нам необхідно з'ясувати, яких змін зазнає об'єм Пекла. Для цього скористаємося все тим же законом Бойля-Маріотта. Оскільки кількість душ у Пеклі постійно зростає, то для підтримання сталих температури та тиску необхідно, щоб збільшувався й об'єм.

Тепер розглянемо два можливих варіанти:

1. Якщо швидкість розширення Пекла поступається зростанню кількості грішних душ, то за відсутністю достатнього об'єму в Пеклі підвищуватимуться температура і тиск. І так триватиме до тих пір, поки Пекло не розірветься.

2.В іншому випадку маємо наступний сценарій: якщо об'єм Пекла збільшується швидше, ніж Пекло заповнюється новими душами, температура й тиск почнуть знижуватися, і врешті-решт Пекло замерзне.

Який з цих сценаріїв вірний? З'ясувати це питання допоможе Анжела. Ще на першому курсі вона заявила, що в Пеклі скоріше настане зима, ніж вона зі мною переспить, тому я можу з упевненістю твердити, що Пекло замерзло: сьогодні ми прокинулися разом в одному ліжку. А якщо Пекло замерзло, то душам грішників більше нема куди податися, хіба що в Рай. А це ще раз підтверджує,що Бог існує насправді. Мабуть, саме ситуація з Пеклом є єдиним поясненням того, чому Анжела протягом минулої ночі кричала: «О, Боже!».

Ось така-от відповідь… Винахідливості і фантазії студентові не позичати. До речі, він став єдиним на своєму курсі, хто здав тест на «відмінно»...


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.