Новації зі сфери освіти Автор: kseniya_www · Опубліковано: 25.07.2013 14:40 · Розділ: Освіта

Добра новина для школярів – незабаром учні старших класів обиратимуть предмети, котрі хочуть поглиблено вивчати, самостійно.

Так і хочеться сказати, реформа освіти, про яку так наполегливо торочили роками, нарешті відбувається.

Але трохи про саме ймовірне нововведення. Ймовірне, бо детально воно буде розглянуте 12 серпня, а введене в дію з 27-го, саме напередодні нового навчального року. Нормою для всіх вона стане лише з 2018 року, бо треба, як каже директор департаменту загальної середньої і дошкільної освіти відповідного міністерства Олег Єресько, розробити нові навчальні плани, нові підручники, підготовити вчителів. Але в якості експерименту, її можуть впроваджувати в школах вже цього або наступного року, на розсуд педагогів.

Якщо все буде добре, то обов'язковими до вивчення залишуться лише шість предметів: українську мову і літературу, історію, англійську мову, математику, природознавство і фізкультуру. Можливо, буде ще один обов'язковий предмет на вибір: основи здоров'я, технології, мистецтво і прикладна економіка. Найголовніше в реформі, що учень зможе обирати предмети самостійно. Наприклад, він ще не визначився з майбутньою професією, тому зможе вивчати закордонну літературу і фізику. В кінці навчання, всі учні отримають також сертифікат про отриману професію: чи секретаря, перекладача, касира, або слюсаря. Якщо йому не потрібен виш, то він вже зможе йти працювати, а якщо ні - то поступатиме або в виш, або в коледж. Там йому вже можуть знадобитися курсові роботи.

Курсовые работы на заказ можно проиобрести на сайте saveyourtime.com.ua. У нас свежая база готовых работ, мы пишем с гарантией качества.

«Концепція профільної освіти» – так називається цей проект, передбачає, що внаслідок новації значно послабиться навантаження на учнів, а вони самі зможуть конкретніше визначитися з майбутньою професією. Для цього буде введено ще й такий предмет, як «Професіональні проби».


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.