Більше половини британців відриваються від сексу, щоб віповісти на телефонний дзвінок Автор: lesya · Опубліковано: 24.07.2013 15:48 · Розділ: Суспільство

Мобільні телефони настільки міцно зайняли позиції у нашому повсякденному житті, що дуже часто навіть не залишають часу на особисте. І чимало людей через необхідність розмовляти по мобільному відмовляються від набагато приємніших речей. Наприклад, від сексу. Так, приміром, в результаті проведеного нещодавно британськими фахівцями опитування виявилося, що більше половини британців переривають статевий акт, щоб скористатися мобільним телефоном.

За словами журналістки The Guardian Мони Чалабі, скидається на те, що британці переосмислили вираз «телефонний секс». Та як би там не було, ця інновація, за словами авторки статті, аж ніяк британців не прикрашає. Поштовхом до написання статті стали результати нового дослідження, проведеного британцями, які виявили, що більше половини мешканців Великобританії відволікаються від сексу, щоб відповісти на телефонний дзвінок по мобільному.

У статті автор намагається з’ясувати,чи можна вважати ці дослідження достовірними. «Прес-реліз роботи досить короткий, але він включає в себе кілька цифр, покликаних переконати нас, що в британських спальнях стає якось нудно», - говориться у статті. Так, як виявилося, 62% жінок і 48% чоловіків зізналися, що їм траплялося переривати статевий акт, щоб перевірити свій мобільний телефон. 34% учасників опитування стверджують, що їхніх партнерів це не дратувало.

Те, що британці вміють робити по кілька справа одночасно, звісно, дуже приємно, пише журналістка. Та, вважає вона, результати дослідження не варто сприймати надто серйозно. В дослідженні взяло участь небагато користувачів, та ще й доволі вузького суспільного кола. Це були виключно користувачі смартфонів, які підтримували стосунки зі своїми партнерами не менше року. Опитування проводилося одним купонним сайтом («Тепер його назва відома потенційним клієнтам, яким, можливо, під час сексу закортить купувати купони на знижку», - іронізує автор).

Насправді ж такі результати видалися самим британцям досить достовірними. Чому? Та тому, що британці невисокої думки про сексуальне життя своєї нації. Нещодавно спеціалістами було проведене інше дослідження, в рамках якого учасникам пропонували оцінити своє сексуальне життя за п’ятибальною шкалою. Британці показали показник в 3.3 бали, тоді як аналогічний показник швейцарців, наприклад, склав 3.9.

Джерело: http://www.inopressa.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.