Як прикрасити мобільний телефон своїми руками Автор: lesya · Опубліковано: 23.07.2013 15:55 · Розділ: Мобільний зв’язок

Якщо ще якихось десять років тому мобільний телефон вважався розкішшю, то сьогодні він перетворився в необхідність. Так, без мобільного важко уявити своє життя,адже він допомагає в роботі, спілкуванні. Крім того, телефон може стати чудовим доповненням до вашого образу. Уявіть собі лише, настільки ефектне враження на оточуючих справить гармонійне поєднання вашого гардеробу з дизайном мобільного.

Щоправда,є тут одна проблема: якщо у вашому гардеробі налічується кілька десятків речей, то телефонів всього один-два. Що робити в такому випадку? Не вибирати ж одяг до мобільного? В пригоді стануть виниловые наклейки на телефон. Виконані в різних стилях, вони допоможуть додати оригінальності у ваше життя,зробивши неповторним кожен день, а розмаїття барв і стилів задовольнить людей різного віку.

Вінілові наклейки на телефон вигідні ще й тим, що з ними ви зможете прикрасити телефон самостійно. Все, що вам знадобиться, - це рідина для обезжирення, вода, ватні спонжики, фен, та, звісно ж, сама вінілова наклейка. Корпус телефону необхідно обезжирити. Потім за допомогою спонжика, змоченого водою, необхідно витерти корпус від залишків хімічних засобі і просушити. Далі акуратно приклеюємо плівку з візерунком на поверхню телефону, залишаючи відкритими функціональні отвори чи елементи. Щоб не було складок, готову наклейку потрібно просушити феном, увімкнувши режим гарячого повітря. Вінілові наклейки використовуються і для ноутбуків.

Окрім наклейок, телефон можна прикрасити стразами – досить оригінальний варіант. Для цього вам,крім рідини для обезжирення, знадобиться ще й епоксидний клей та стрази. На очищену від жиру поверхню необхідно нанести клей – точками чи смужкою, і прикріпити стрази, попередньо змочені водою. Через кілька годин ви зможете користуватися своїм оновленим мобільником.

Техніка стімпанк
Техніка стімпанк

Існують й інші способи прикрасити телефон, щоправда, тут без допомоги спеціалістів не обійтися. Це і гравірування, своєрідне «тату для телефону», і аерографія (на поверхню телефону наносяться спеціальні фарби) тощо.

Для чоловіків чудово підійде техніка стімпанку. Незважаючи на складність виконання, телефони, виготовлені у цьому стилі, вирізняються оригінальністю. Попри свою навіть якусь незграбність вони приковують погляди, і вже точно такий телефон не залишиться без уваги оточуючих.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.