Неймовірні курйозні ситуації з життя Автор: lesya · Опубліковано: 22.07.2013 21:21 · Розділ: Цікаві факти

Іноді доля любить пожартувати з нами так, що часом повірити важко у все, що відбувається навкруги. Настільки неймовірні збіги обставин видаються часом смішними,часом трагічними, проте в усіх випадках практично неможливими. Отож пропонуємо вашій увазі кілька найбільш неймовірних курйозів, відомих світові.

1. Коли на Алясці сталася екологічна катастрофа і в результаті розливу нафти загинуло чимало тварин, владою була фінансована програма з лікування тюленів, середня вартістю якої становила $ 80 000 на одну тварину. Під кінець лікувального курсу двох тюленів мали випустити з великим пафосом в затоку, і зробити це планувалося на очах величезного натовпу присутніх. Проте через кілька хвилин після того, як тюленів відпустили на волю, їх зжерла косатка.

3. Зайшовши одного разу на кухню, дружина остовпіла: її чоловік бився у конвульсіях, тримаючи у руках увімкнутий у розетку електрочайник. Схопивши швабру, вона вирвала провід в чоловіка, зламавши йому в двох місцях руку. Згодом з’ясувалося, що чоловік просто-на-просто слухав у навушниках свою улюблену пісню.

4. Поквиталася доля і з одним іракським терористом. Кай Рахайет потрапив у скрутне матеріальне становище, і йому не вистачило грошей на марку, яку він повинен був наклеїти на посилку з бомбою. В результаті поштова служба повернула йому пакунок з відміткою «повернено відправнику». Забувши, що саме в посилці, Кай відкрив пакунок і…злетів у повітря разом зі своїм домом.

5. Під час пограбування в Лонг Біч, Каліфорнія, револьвер грабіжника Джеймса Елліота зробив осічку. Після цього Джеймс вперся поглядом в ствол револьвера і спробував натиснути ще раз. На щастя всіх присутніх, на цей раз револьвер спрацював.

6. Готуючи страву, кухар одного швейцарського готелю позбувся пальця. Він одразу ж звернувся в страхову компанію, вимагаючи виплатити йому страховку. Однак компанія запідозрила кухаря в халатності,відправивши свого співробітника з’ясувати, що сталося. В результаті останній також позбувся пальця. Врешті-решт, компанія таки відшкодувала кухареві збитки.

7. Румунка Анна Бочінські ожила прямо на своєму похороні, неабияк спантеличивши присутніх. Вставши з труни, вона вибігла на найближчу дорогу, де й знайшла свою смерть: її збив автомобіль. Після цього тіло жінки знову помістили в гріб, і церемонія продовжилася.

8. Наприкінці розважального шоу аргентинський фокусник на ім’я Марво попросив свого асистента вистрілити йому в голову з рушниці. Той послухався, і Марво з тріумфом витяг кулю з рота. Особливо здивувати публіку фокуснику не вдалося, адже його трюк був розрахований хіба що на дітей. Проте один з присутніх глядачів був настільки здивований і спантеличений, що зі словами: «А зловіть-но цю!» вистрелив Марво в голову. Той впав замертво, а золотошукач Марко Аспрелла постав перед судом. Однак він виглядав настільки пригніченим, і не міг зрозуміти,чому фокусник не спіймав кулі з його пістолета, що суд його виправдав.

Джерело: http://xn--80aa1bj.xn--p1ai/

Інші новини розділу